Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Lordi w Polsce - znamy supporty

Lordi, hard rock, horror rock, Palace, Sinheresy, Scare Force One, Scare Force One Tour

Już w przyszłą niedzielę, 1 lutego 2015, na jedynym koncercie w Polsce wystąpi formacja Lordi, fiński zespół horror-rockowy, zwycięzca festiwalu Eurowizja z utworem “Hard Rock Hallelujah”. Zespół pod koniec 2013 roku zagrał niezapomniany koncerty w Krakowie, tym razem przyjedzie do Warszawy, gdzie wystąpi w klubie Progresja Music Zone. Koncert jest częścią trasy promującej nowy album “Scare Force One”, który ukazał się 31 października 2014 nakładem wytwórni AFM Records. Będzie to trzeci koncert Lordi w Polsce. Muzycy po raz kolejny odnowili swoje stroje sceniczne i z nowym zaskakującym show pełnym efektów świetlnych i pirotechnicznych pojawią się w lutym w Polsce. 

W roli supportów zobaczymy niemiecki – klasyczno metalowy Palace i pochodzący z Włoch Sinheresy.

 

LORDI + Palace + Sinheresy

Scare Force One Tour

1 lutego 2015 (niedziela)

Warszawa, Progresja Music Zone (ul.Fort Wola 22)

wejście 18:00

początek 19:00

bilety: 95 zł przedsprzedaż / 120 w dniu koncertu

Lordi to doskonały muzycznie zespół, prezentujący na scenie oryginalne show. Przebrani za potwory niczym z filmów grozy, muzycy ze swoim przebojowym hard rockiem, inspirowanym KISS, wzbudzają wielkie zainteresowanie. Swój niebanalny image muzycy kreują od początku kariery, która rozpoczęła się w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych. Dopiero kontrakt w 2002 roku z wytwórnią Sony BMG oraz singiel “Would You Love A Monsterman” promowany, oryginalnym, teledyskiem, sprawił, że popularność finów z Lordi eksplodowała.

W 2006 roku grupa wystartowała w konkursie Eurowizji, gdzie nadspodziewanie zdeklasowali popową konkurencję, zdobywając najwyższy wynik punktowy w całej historii tego festiwalu. Lordi jest najpopularniejszym, obok Nightwish, zespołem z Finlandii. Mają własny napój – Lordi Cola. Wystąpili w pełnometrażowym horrorze “Dark Floors”. Na swoim koncie wydawniczym mają siedem albumów studyjnych. Zespół skrupulatnie dba o anonimowość, publicznie występuje wyłącznie w strojach scenicznych, których waga wynosi około 10 kilogramów każdy. Charakteryzacja przed koncertem zajmuje im około dwóch godzin.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły