Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Znamy supporty koncertów Archive w Warszawie i Poznaniu

Agencja Go Ahead z przyjemnością informuje, że w roli supportu przed koncertem Archive w Warszawie wystąpi grupa Curly Heads, natomiast w Poznaniu publiczność rozgrzeje Mela Koteluk! Koncerty odbędą się odpowiednio – 28 listopada i 1 grudnia. Zespół Curly Heads powstał w 2010 roku. W jego skład wchodzi sześciu muzyków, w tym Dawid Podsiadło, zwycięzca programu „X Factor”. Curly Heads tworzą muzykę z pogranicza brytyjskiego pop rocka, a wśród swoich podstawowych inspiracji wymieniają między innymi Arctic Monkeys i Muse.
Mela Koteluk szturmem podbiła serca polskiej publiczności, a jej debiutancki album „Spadochron”, wydany w maju tego roku, zebrał bardzo dobre recenzje. Dotychczas Mela śpiewała w chórkach m.in. grupy Scorpions czy u Gaby Kulki. Od wiosny intensywnie promuje wydaną płytę, a w ramach swojej jesiennej trasy zagra z zespołem przed brytyjskim Archive.

Bilety na koncerty już w sprzedaży na stronach www.go-ahead.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz www.eventim.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Przypominamy, że na cała trasę zespołu Archive w Polsce składają się występy:
27.11 Teatr Łaźnia / Kraków
28.11 Stodoła / Warszawa
29.11 Parlament / Gdańsk
30.11 Parlament / Gdańsk
1.12 Hala nr 2 MTP / Poznań

Szczegóły koncertów znajdują się w naszym kalendarium.


Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły