Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Depeche Mode ogłasza supporty na trasę Global Spirit Tour

Depeche Mode, Global Spirit Tour, Spirit, Black Line

Depeche Mode ogłasza supporty na nadchodzące koncerty w ramach zimowej części trasy Global Spirit Tour. Przywilej występu jako support Depeche Mode podzielony będzie na czterech artystów (w każdym kraju wystąpi jeden artysta) - Re-TROS, Pumarosa, EMA oraz Black Line. Po olbrzymiej, wakacyjnej, stadionowej części trasy Depeche Mode wyprzedaje właśnie areny i amfiteatry w Północnej Ameryce, w tym – bijąc rekordy – czterokrotnie słynne Hollywood Bowl.

Po koncertach w Ameryce Północnej zespół zawita z Global Spirit Tour do Europy – europejska trasa odbędzie się w dwóch etapach – przed i po Nowym Roku. Trasa Global Spirit Tour, promująca 14 studyjny album Depeche Mode, wydany nakładem Columbia Records 17 marca 2017, rozpoczęła się 5 maja. Album zyskał bardzo dobre recenzje zarówno fanów, jak i krytyków, w 15 krajach zadebiutował na listach Top 10, a w Stanach i w Wielkiej Brytanii w pierwszej piątce. 

The Global Spirit Tour – jesień/zima 2017 Europa 2017

Polska:

07.02 Kraków - TAURON Arena + Black Line

09.02 Łódź - Atlas Arena + Black Line

11.02 Gdańsk - Ergo Arena + Black Line

Black Line to projekt z gatunku IDM z Los Angeles, którego trzon stanowią kompozytor i frontman Douglas J McCarthy (Nitzer Ebb), producenci Zack Meyers i Cyrus Rex, realizator Ken "hiwatt" Marshall (Skinny Puppy) oraz Bon Harris (Nitzer Ebb). W projekcie położono nacisk na współpracę przy tworzeniu muzyki, co zaowocowało zaangażowaniem do współpracy przy projekcie kilku uznanych artystów. Efektów posłuchać można na ich debiutanckim albumie „Treason, Sedition, and Subversive Activities”.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły