Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

The Dog i Castet jako supporty przed Negative Approach

The Dog, Castet, Negative Approach, hardcore, hardcore punk

Przypominamy, że już 14 września 2014 roku w "Fabryce" w Krakowie odbędzie się jedyny w Polsce koncert żywej legendy sceny hc/punk czyli zespołu Negative Approach. Do składu imprezy doszła ekipa z Wrocławia: zespół The Dog. Koncert będzie miał formułę "early show" i rozpocznie się już o godzinie 19:00. Oprócz tego Organizatorzy zapraszają na pierwszy bezmięsny, niedzielny piknik. W trakcie imprezy czworo Wystawców poda pyszne wegańskie i wegetariańskie smakołyki. W trakcie imprezy obowiązuje wymiana bezgotówkowa - pyszności otrzymuje się w zamian za kupony.

Wystawcy:

United Visions - koncertowo podane wegańskie przysmaki

Karma - wegetariański desant w centrum Krakowa :)

ZSSR - Zmotoryzowana Szpica Spożywczej Rewolucji

Tadam - wegańskie słodkości.

Start:12:00

Koniec: 18:00

Wstęp: wolny

Kupon (do zakupu jedzenia): 5 zł

Dokładny rozkład jazdy koncertów:

18:00 – wejście

19:00 – 19:20 – The Dog

19:40 – 20:20 – Castet

20:40 – ... – Negative Approach

NEGATIVE APPROACH (USA) hard core, hardcore punk:

"Detroit Rock City", śpiewali kiedyś nowojorczycy z Kiss, składając tym samym hołd miastu, które dało światu chociażby koncern General Motors, Eminema, MC5, w którym podróż ku nieśmiertelnej sławie rozpoczynali Iggy Pop i The Stooges. Detroit to także siedziba główna jednej z największych legend hard core'a – Negative Approach, powstałej 33 lata temu, która reaktywowała się w roku 2006 i działa po dziś dzień. Ich wydany w 1983 roku album "Tied Down" to klasyka klasyk muzyki hardcore'owej (i jedyne pełnowymiarowe wydawnictwo NA). Wstyd nie znać! W kapeli wciąż są dwaj spośród tych, którzy ją zakładali – wokalista John Brannon, który bezlitośnie chłosta słowami chciwych i dwulicowych polityków, bezduszną, skorumpowaną administrację, uwypukla społeczne problemy, a także napędzający muzę Negative Approach pałker Chris "Opie" Moore. Nie koncertują w Europie zbyt często i choćby z tego powodu zobaczyć tę legendarną ekipę bezwzględnie trzeba!

Castet (Polska) hardcore punk:

Jest parę rzeczy pewnych na świecie. Jedną z nich jest to, że choćbyś nie wiadomo jak skonany i/lub zdołowany przyszedł na ich koncert, wyjdziesz z niego nabuzowany i z "bananem" na twarzy. Śląski Castet jest bowiem niczym zasilacz, który naładuje Cię energią, a swoją bezkompromisowością i bezpośrednim poczuciem humoru, wprawi w dobry nastrój. Grali jako support swoich idoli z Poison Idea, The Accused i Slapshot. Wyeksportowali swoją ultraenergetyczną muzę do Niemiec, Czech, Holandii, Austrii. Choć konsumpcjonizm ma coraz szersze macki, oni olewają go serdecznie i niezmiennie są wierni ideałom podziemia. Warto być na ich gigu, aby oddać im za takie podejście szacunek, na który bezwzględnie zasługują. Castet ironicznie śpiewa między innymi "Pojebało się już wszystko, dzisiaj punki tańczą disco".

The Dog (Polska) hc/punk

Koleżkowie z We Are Idols, Ass To Mouth i ILL postanowili połączyć siły i porobić trochę hałasu w klimacie superwściekłego, surowo brzmiącego hardcorepunka. Tak narodził się kwartet The Dog. Wrocławianie w słodzenie się nie bawią, łoją prosto w ryj. Nie wierzycie? To wskoczcie sobie na Bandcampa The Dog i posłuchajcie debiutanckie, nagranej na początku 2014 roku płyty Pieska pod tytułem "The Value Of Life Is Negative", a przekonacie się, że nie ma z nimi miękkiej gry. Idealnie pasują do rozgrzania widowni przed legendarnymi Negative Approach.

Kiedy: 14 września (niedziela) 2014

Gdzie: Kraków - Fabryka, ul. Zabłocie 23

Bilety: 40-50 zł

Knock Out Productions

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły