Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Video :

Little White Lies - Enough

Little White Lies, Enough, Days Of Chaos, garage, rock'n'roll, psychodelic rock

Łódzka grupa Little White Lies prezentuje nowy singel z albumu „Days Of Chaos”, "Enough". Jeszcze przed wydaniem pierwszej płyty zespół wystąpił na Heineken Open'er Festival. W 2012 ukazał się jego debiutancki album "Devils in Disguise" pod skrzydłami wytwórni fyh!records, który zdobył serca fanów i krytyków muzycznych w całej Polsce. Konsekwencją tego było pierwsze wielkie wyróżnienie – LWL zostało laureatami w plebiscycie gazety Co Jest Grane na Najlepszą Łódzką Płytę Roku 2012. Na fali entuzjazmu zespół wydał EP ‘In Word and Deed’, która pojawiła się w formie cyfrowej i, jako wydawnictwo kolekcjonerskie, na białej kasecie magnetofonowej

W tym samym okresie Little White Lies wystąpili na żywo na antenie radiowej Trójki w audycji Piotra Stelmacha ‘OFFensywa’ oraz wzięli udział w wideo sesji realizowanej w ramach Otwartej Sceny przy współpracy z Radiem Łódź. Z początkiem 2014 otrzymali nagrodę w kategorii ‘Zespół Muzyczny Roku 2013’ w plebiscycie Plastry Kultury. 1 października 2014 ukazał się ich drugi album 'Days of Chaos' nakładem MegaTotal.pl.

Little White Lies utworzyli Kasia Katee Krenc oraz Zbyszek Krenc. W ostatnim czasie dołączył do nich perkusista Piotr Gwadera. Razem tworzą tykającą bombę pełną muzycznego erotyzmu i napięcia. Ten ładunek wybucha podczas występów na żywo, które, jak zawsze w ich przypadku, są wyjątkowe i klimatyczne.

Little White Lies - Enough

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły