Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Literatura :

Gillian Anderson - Nadchodzi ogień

Gillian Anderson, Nadchodzi ogień, kryminał, sensacja, thriller, Z Archiwum X

Fani "Z archiwum X" mają powody do radości. Po 13-letniej przerwie kultowa produkcja powróci na antenę telewizji Fox jeszcze w 2015 roku. Podczas oczekiwania na ponowne spotkanie z Agentką Scully można sięgnąć po literacki debiut Gillian Anderson - "Nadchodzi ogień". Premiera pierwszego tomu sagi już 7 maja 2015. Gillian Anderson, która zachwyciła wszystkich swoją niedawną rolą w serialu kryminalnym "Upadek" od dawna myślała o pisaniu, lecz dopiero teraz zdecydowała się chwycić za pióro. Z zainteresowań autorki tematami paranormalnymi oraz szeroko pojętą duchowością narodziła się seria "Saga Końca Ziemi".

„W miarę prowadzenia terapii, wspólnie spędzanego czasu oraz próby dotarcia do źródła traumy dziewczyny, Caitlin zaczyna dostrzegać, że za problemami, z którymi próbuje się zmierzyć, kryją się znacznie poważniejsze sprawy niż te, znane w naszym świecie” – opowiada Gillian Anderson.   

Międzynarodowe spiski, egzotyczne miejsca, kryminalno-przygodowe perypetie, niespodziewane zwroty akcji, przełomowe odkrycia, porywający, ale niebezpieczny świat współczesnej nauki – wszystko to będzie stanowiło wybuchową mieszankę w wykonaniu Gillian Anderson. Jeśli szukacie rozrywkowej powieści przygodowej na miarę XXI wieku, która porwie nie tylko akcją, ale i poruszy wyobraźnię i poszerzy horyzonty kreacją fikcyjnych światów – czekajcie na tę książkę. 

"A Vision of Fire" do sprzedaży w USA trafił 7 października 2014 i spotkał się z bardzo gorącym przyjęciem zarówno czytelników, jak i dziennikarzy.

Książka ukaże się w Polsce nakładem Wydawnictwa Literackiego.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły