Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Konkursy :

Garmarna na dwóch koncertach w Polsce - wygraj bilet

Garmarna, folk rock, Trobar De Morte

Wraz z agencją Winiary Bookings zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są dwie pojedyncze wejściówki na dwa koncerty Garmarna w Polsce. Zespół rozpocznie swoją europejską trasę 10 września w Warszawie, a dzień później wystąpi w Poznaniu. Już od ponad 30 lat Garmarna miesza swoje muzyczne inspiracje ze starymi, skandynawskimi balladami, w wyniku czego tworzy dźwięki, obok których ciężko jest przejść obojętnie.

Fascynujące pejzaże dźwiękowe, w których zespół nierzadko sięga po tradycyjne instrumenty, zabierają słuchacza w podróż zarówno po tych mrocznych, jak i radosnych emocjach.

Trzeci album zespołu, „Guds Spelemän”, został nagrodzony szwedzką nagrodą Grammy oraz uzyskał status złotej płyty. Zarówno w swoim kraju, jak i za granicą, Garmarna zbierała wiele pozytywnych recenzji, m.in. w takich magazynach jak Billboard, FolkRoots, New Tork Times czy The Rolling Stone. W 2020 ukazał się ostatni jak dotąd krążek grupy, „Förbundet”. 

GARMARNA

Special Guest: Trobar De Morte

10.09.2022

Hydrozagadka, Warszawa 

11.09.2022

Klub U Bazyla, Poznań

BILETY:

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim

KONKURS!

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie: W którym roku powstał zespół Garmarna?

Na odpowiedzi czekamy do 1 września 2022 roku. Prosimy nadsyłać je wiadomością prywatną na "konkurs" (z informacją czy koncert w Poznaniu czy Warszawie) ***

***Prosimy nie umieszczać swoich danych osobowych w odpowiedziach konkursowych. Poprosimy o nie tylko laureatów konkursów.

Komentarze
konkurs : Prawidłowa odpowiedź to: 1990 rok. Pojedyncze wejściówki trafiają...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły