Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Frank Turner & The Sleeping Souls na dwóch koncertach w Polsce

Frank Turner, Frank Turner & The Sleeping Souls, The Sleeping Souls, Positive Songs for Negative People, folk punk, folk, acoustic rock, alternative rock, hardcore

Agencje Go Ahead i P.W. Events zapraszają na dwa koncerty Franka Turnera. Muzyka zobaczyć będzie można 15 kwietnia we wrocławskim Firleju i 16 kwietnia w warszawskiej Proximie. Kiedy pod koniec 2014 roku nadeszła w końcu pora, by usiąść do prac nad nowym albumem, Frank Turner nie był pewien, w którym iść kierunku. Choć wywodzi się ze sceny hardcore’owej, zyskał popularność nie tylko w tych kręgach. Na przestrzeni lat występował zarówno w niewielkich klubach i kawiarniach, jak i na stadionach, a jego fani wypełnili Royal Albert Hall czy Wembley Arena. 

Mimo wszystko przy kolejnej płycie pojawiło się pytanie: co dalej? „To mój szósty album, co samo w sobie nie jest szczególnie ekscytujące” – mówi. „Ostatnio dużo myślałem o debiutanckich płytach. Kiedy grupa nagrywa swój pierwszy krążek, wchodzi do studia i z pełnym zapałem gra live set. Jest w tym świeżość i ekscytacja, którą zespoły często tracą na kolejnych wydawnictwach”. W związku z tym Turner zdecydował, że jego nowe wydawnictwo, „Positive Songs for Negative People”, ma być przepełnione właśnie tą pierwotną, koncertową energią.

Wszyscy, którzy widzieli zespół Frank Turner & The Sleeping Souls na żywo wiedzą, że ich występy na żywo za każdym razem stanowią wyjątkowe widowisko.

Bilety na koncerty Franka Turnera w Polsce trafią do sprzedaży w piątek, 15 stycznia. 

Frank Turner & The Sleeping Souls

15.04 Wrocław / Firlej

Cena biletów: 60 zł / 65 zł (przedsprzedaż) / 70 zł (w dniu koncertu)

 

16.04 Warszawa / Proxima

Cena biletów: informacja wkrótce.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły