Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Farben Lehre kolejną gwiazdą Naturalnie Mazury Festiwal 2017

Farben Lehre, Naturalnie Mazury Festiwal 2017, punk, metal

Fundacja Zatrzymać Czas zaprasza na kolejną edycję rockowego festiwalu w Węgorzewie. Naturalnie Mazury Music & More, którego tytularnym współorganizatorem została Fundacja Dla Transplantacji, zostanie przeprowadzony pod hasłem „Zostawiam Serce na Ziemi”. Kolejnym zespołem, obok już potwierdzonych Luxtorpedy i T.Love, Organka, który wystąpi na Naturalnie Mazury jest płocka grupa Farben Lehre. 

Farben Lehre​ to solidne punkowe granie i niebanalne teksty. Płocki zespół już od trzech dekad muzycznie komentuje otaczającą nas rzeczywistość. "Wiemy, że wokalista Wojtek Wojda jest w trakcie pisania nowych utworów i liczymy, że na węgorzewskiej scenie usłyszymy świeże kawałki! Kultowych "Spodni z GS-u" i "Matury" też nie może zabraknąć!!!" - piszą Organizatorzy imprezy.

Festiwal to przede wszystkim konkurs dla młodych zespołów – jeszcze tylko do 31 marca br. chętne zespoły mogą nadsyłać zgłoszenia do konkursu na adres organizatora. Także w tym roku w ramach Naturalnie Mazury Festiwal odbędzie się konkurs Wojskowych Zespołów Rockowych.

Od dnia 6 marca 2017 r. rozpoczęła się sprzedaż karnetów i biletów na Naturalnie Mazury. Organizator wraz z Partnerami w czasie festiwalu zgodnie ze swoim przesłaniem ideowym „Zostawiam serce na Ziemi…. Zostawiam serce na Mazurach” oprócz idei transplantologii, będzie promować wartości materialne, kulturalne, krajobrazowe oraz aktywność w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich.

Już w najbliższym czasie kolejne informacje, kolejni wykonawcy.

Festiwal, tym razem w wersji 3-dniowej odbędzie się w pierwszy weekend lipca 2017 roku, w dniach 7-9 (piątek – niedziela).

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły