Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Dimentianon - Collapse The Void

Stacjonujący w Nowym Jorku kwartet Dimentianon podał datę premiery trzeciego w swym dorobku wydawnictwa studyjnego. Album pod tytułem "Collapse The Void" ma ukazać się już 19 października i według zapewnień muzyków formacji jest "uosobieniem burzliwej mieszanki black, death i doom metalu", co stało się niemalże znakiem rozpoznawczym amerykańskiej kapeli. Materiał składa się z pięciu masywnych kawałków, z czego najkrótszy ma nieco ponad trzy minuty a dwa przekraczają dziewięć. Całość to maniakalna ale dobrze zorganizowana machina pełna dręczącego black/death metalu z dużą ilością niespodziewanych zwrotów akcji i orkiestracji co zdecydowanie powinno przypaść do gustu amatorom "pancernego" ekstremalnego grania. Wydawcą krążka będzie Non Compos Mentis i Paragon Records.
Działający już od ponad 15 lat zespół, wcześniej egzystujący pod szyldem The Forgotten, może pochwalić się nieskończoną listą koncertów w Nowym Jorku i okolicach, czterema pochlebnie ocenianymi demami, dwiema "pełnoczasówkami" oraz splitem z doom/funeral metalowym Rigor Sardonicous.

Dowodzona przez wokalistę Mike'a Zanchelliego grupa kilkakrotnie zmieniała swój skład - Dimentianon AD 2010 to muzycy brytyjskiego deathmetalowego Sectioned: zasiadający za garami Pete Christopher i gitarzysta Zoltan Valter a także powracający po przerwie basista Maureen Murphy.

Tracklista:

01. Return...
02. Breathe Deep
03. Fragmented Nostalgia
04. The Forgotten
05. All Good Things End

Oficjalna strona internetowa: www.dimentianon.com
MySpace: www.myspace.com/dimentianon
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły