Paradoks
Ohlsson
Muzyka :

De/Vision na jedynym koncercie w Polsce

De/Vision, Koncerty, De/Vision w Polsce, synthpop, electro

W sobotę 16 listopada 2013 roku w warszawskim Klubie Progresja wystąpi De/Vision, legendarna niemiecka formacja, będąca jednym z pionierów muzyki Synthpop. Będzie to jedyny koncert zespołu w Polsce w ramach trasy: „25 Years, The Best Of… Tour 2013”, świętującej 25-lecie działalności. Podczas tego dawno wyczekiwanego i pierwszego w Warszawie koncertu, De/Vision zaprezentują ponad 2-godzinny show. Fani będą mogli usłyszeć najważniejsze i najbardziej popularne utwory ze wszystkich 12 albumów zespołu.

De/Vision są zgodnie uznawani przez fanów i krytyków od prawie 20 lat za jedną z najważniejszych grup nurtu Synthpop. Fani energetycznej i melodyjnej elektronicznej muzyki na najwyższym światowym poziomie muszą to usłyszeć i zobaczyć! Wielbiciele takich wykonawców jak: Depeche Mode, A-ha, Royksopp czy Armin Van Buuren nie będą zawiedzeni.

Bilety w cenie 99 PLN dostępne na www.ebilet.pl (dostępne również w opcji "bilet domowy") oraz we wszystkich salonach EMPiK na terenie całej Polski. W dniu koncertu 16/11/2013 bilety w klubie Progresja w cenie 115 PLN.

Support zostanie potwierdzony najpóźniej 1 miesiąc przed występem. 

De/Vision – zespół tworzący muzykę Synthpop i Electro, założony w 1988 roku w Niemczech w okolicach Darmstadt. Zespół nagrał dotychczas 12 albumów studyjnych (w latach 1993-2012). Obecny skład: Steffen Keth (śpiew, programming, teksty, muzyka) i Thomas Adam (klawisze, programming, muzyka). Skład koncertowy De/Vision najczęściej jest uzupełniany przez perkusistę i gitarzystę. W Polsce De/Vision wystąpili trzykrotnie: 2001 (Poznań), 2007 (Łódź) i 2009 (Szczecin). Grupa posiada w Polsce od ponad 15 lat szerokie grono wiernych fanów.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły