Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Within Temptation na jedynym koncercie w Polsce

W połowie marca przyszłego roku przyjedzie do naszego kraju holenderska grupa Within Temptation. Zespół uznawany jest za jeden z najważniejszych wykonawców muzyki gothic rock. Piękna Sharon den Adel z kolegami wystąpi na jedynym koncercie w warszawskiej Stodole 15 marca 2011 roku. Zespół przyjedzie do naszego kraju promować swoje najnowsze wydawnictwo którego premiera zapowiedziana jest na początek  2011 roku. Za koncert Within Temptation w przedsprzedaży zapłacicie 125 zł natomiast w dniu koncertu cena wejściówki wzrośnie do 140 zł. Organizatorem koncertu jest agencja Go Ahead.
Bilety można kupować poprzez serwisy internetowe: ticketpro, ticketonline, eventim, ticketstore, a także w kasie kluby Stodoła.

Within Temptation - holenderski zespół metalowy (bądź wg różnych źródeł rockowy) z damskim wokalem, istniejący od 1996 roku. Posiada charakterystyczny, rozpoznawalny styl grania. Dawniejsze płyty zespołu można zaliczyć do gothic metalu (na "Enter" także z elementami doom metalu), a ostatnią do metalu symfonicznego. (więcej)
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły