Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Video :

Bremenn - Flowers Of Fall

Bremenn, Flowers Of Fall, Industrial, Rock

Najnowszy album industrialno-rockowej formacji Bremenn dostępny będzie od 26 lutego na całym świecie. Płytę będzie można nabyć w wersji cyfrowej poprzez: Amazon.com, Deezer.com,  eMusic.com, iTunes.com, SoundPark.pl i Spotify.com. "Flowers Of Fall” to album koncepcyjny, który opowiada pewną historię, dlatego zespół zachęca do pobierania wszystkich utworów, co dać ma całościowy przekazu.

Bremenn to industrialno-rockowa formacja łącząca surowe elektroniczne melodie z energetycznymi gitarowymi brzmieniami. Występy na żywo zespołu są wizualną ilustracją prezentowanej muzyki, łączącą ze sobą elementy koncertu rockowego i przedstawienia teatralnego.

 

"Bohater, który pojawia się w naszych tekstach staje się w połowie robotem – mówi Grzegorz Kabasa, gitarzysta zespołu - z jednej strony bardzo czegoś pragnie, z drugiej zatraca się w wirtualnym świecie. Jest niby-człowiekiem, ale musi walczyć, żeby pozostać po naszej stronie ekranu, nawet jeśli reklama i technologia dyktują inne wzorce (…) Trzeba zwrócić uwagę na problem, bo jeśli się nie opamiętamy, to za chwilę wszyscy będziemy tylko zbiorem pikseli na ekranie komputera, maszerującym pod dyktando marketingowych cwaniaków".

 

Video prezentację albumu "Flowers Of Fall" można zobaczyć tutaj.

www.bremenn.pl

Komentarze
DEMONEMOON : Nie czepiam sie,komentarz byl podyktowany swobodna analiza materialu,i opart...
Yngwie : Ja też właśnie nie jestem fanem industrialu i miałem pierwszy odruch,...
DEMONEMOON : Mam takie wrazenie,jakby panowie z Bremen mieli za malo wlasnego przekazu,...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły