Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

August Burns Red już w tym tygodniu w Polsce

Agencje Knock Out Productions/United Visions oraz Go Ahead przypominają, że formacje August Burns Red, The Devil Wears Prada oraz Veil Of Maya odwiedzą nasz kraj już w tym tygodniu. 10 listopada zespoły wystąpią w warszawskiej Progresji, a 11 listopada w krakowskiej Fabryce. August Burns Red to metalcore’owa grupa z Manheim w Pensylwanii. Zespół powstał w 2003 roku, kiedy jego założyciele byli jeszcze w liceum. Pierwsze wydawnictwo ABR to EPka „Looks Fragile After All”, nagrana w roku 2004. Debiutancki krążek – „Thrill Seeker” – ukazał się rok później, a promował go singiel "Your Little Suburbia Is In Ruins".

21 czerwca ubiegłego roku ukazał się czwarty album w dorobku grupy – „Leveler”. W trasę promującą to wydawnictwo zespół wyruszył w towarzystwie zespołów Silverstein, Texas In July, I the Breather i Letlive. W listopadzie August Burns Red pojawią się w Polsce w towarzystwie zespołów The Devil Wears Prada i Whitechapel.

The Devil Wears Prada to również metalcore’owa formacja ze Stanów Zjednoczonych. Debiutowali w 2005 roku, a w roku ubiegłym ukazał się ich czwarty album „Dead Throne”, wyprodukowany przez Adama Dutkiewicza. Wydanie płyty uprzedziło ukazanie się EPki „Zombie”, która znacząco wpłynęła na brzmienie longplay’a. „Dead Throne” to połączenie melodyki poprzednich albumów grupy i wściekłości znanej właśnie z „Zombie”. Płyta odniosła spory sukces, docierając nawet do 3 miejsca Rock Albums Chart.

Veil Of Maya to formacja deathcore’owa, która powstała w Chicago w 2004 roku. Swój pierwszy album, „All Things Set Aside”, zespół wydał w roku 2006. Po kilku zmianach w składzie i dwóch kolejnych albumach (wydanych w latach 2008 i 2010 „The Common Man’s Collapse” i „[id]”) Veil Of Maya zaprezentowali najnowsze dzieło – 28 lutego tego roku premierę miał czwarty krążek grupy – „Eclipse”.

Szczegóły koncertów w naszym kalendarium.
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły