Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Imprezy :

Antyfest 2013

Antyfest 2013,  Antyfest, Impact Festival, Rammstein, Korn, Slayer, Behemoth, Mastodon, Ghost, Airbourne, Love And Death, KoncertyJuż po raz piąty rusza Antyfest – konkurs dla rockowych talentów. Zgłoszenia do tegorocznej edycji Antyfestubędzie można nadsyłać do 26 kwietnia. Jak co roku w konkursie mogą wziąć udział kapele rockowe, które dotąd nie miały szansy zaprezentowania się szerszej publiczności. Nagrodą główną V edycji Antyfestu będzie między innymi występ 4 czerwca na głównej scenie podczas Impact Festival 2013 w Warszawie. Zwycięzca zagra przed takimi gwiazdami jak Rammstein, Korn, Slayer i Mastodon. Tradycyjnie otrzyma również pamiątkową statuetkę – „Złotą Kosę”.
Zgłoszenia należy wysyłać za pomocą specjalnego formularza, który będzie dostępny od 2 kwietnia na stronie www.antyradio.pl, lub tradycyjnej poczty. Do aplikacji trzeba załączyć trzy utwory w formacie mp3, zdjęcie, krótką notkę o zespole oraz dane kontaktowe. Nominowani do tegorocznego Antyfest zostaną ogłoszeni 6 maja. Zwycięzcę poznamy na początku czerwca.
We wcześniejszych edycjach konkursu wzięło już udział ponad 1200 kapel reprezentujących różne brzmienia i odmiany muzyki rockowej. Dotychczasowymi zwycięzcami Antyfest byli: Vintage (2009), Another World (2010), Leash Eye (2011) oraz Cinemon (2012).
Celem festiwalu jest stworzenie szansy na zaistnienie i wypromowanie się nieznanym dotąd kapelom. Oprócz nagrody głównej laureaci konkursu otrzymują pamiątkową statuetkę „Złotą Kosę”, powstałą w hołdzie zmarłemu dziennikarzowi Januszowi „Kosie” Kosińskiemu – wielkiemu orędownikowi promowania polskiej muzyki.
Impact Festival zadebiutował na polskim rynku koncertowym w lipcu 2012 roku - historia krótka, ale niezwykle treściwa. Na dwóch scenach Impact Festival zagrało aż dziewięciu fenomenalnych wykonawców, m.in. Red Hot Chili Peppers, Kasabian, The Charlatans, The Vaccines i inni. Mieszanka rocka, funku, postpunku, połączenie początkujących, ale rokujących artystów z już doświadczonymi i od lat bijącymi rekordy popularności kapelami - spełniły najśmielsze oczekiwania. W 2013 roku Impact rozrasta się do dwóch dni – a co za tym idzie będzie można zobaczyć dwa razy więcej zespołów!
4 czerwca wystąpią: Rammstein, Korn, Slayer, Behemoth, Mastodon, Ghost, Airbourne, Love And Death i zwycięzca Antyfestu Antyradia 2013. 5 czerwca na scenie pojawią się: Thirty Seconds To Mars, Stereophonics, Paramore, Newsted, Asking Alexandra, IAMS, Negramaro i więcej.
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły