NNHMN
NNHMN
Video :

Airbourne - It's All For Rock'N'Roll

Airbourne, It's All For Rock'N'Roll, Lemmy Kilmister, Motörhead, rock'n'roll, hard rock, Breakin’ Outta Hell

„It’s All For Rock’N’Roll” to utwór oryginalnie napisany przez Lemmy’ego Kilmistera, lidera Motörhead – muzyka, który dla członków Airbourne był idolem, mentorem i przyjacielem, z którym również dzielili scenę na koncertach i festiwalach. Lemmy wystąpił też w roli brawurowego kierowcy trucka w teledysku „Runnin’ Wild” z 2007 roku. W klipie do „It’s All For Rock’N’Roll” zobaczymy legendarny „bombowiec” Motörhead – charakterystyczną szynę oświetleniową w kształcie samolotu bojowego, który był ozdobą koncertów zespołu Lemmy’ego od końca lat ’70. 

Ten istotny element pojawiający się w video dodaje jeszcze więcej emocjonalnego wyrazu wyjątkowemu hołdowi dla Lemmy’ego – wiecznie żywej ikony muzyki rockowej. Frontman Joel O’ Keeffe dodaje: “Zawsze kiedy byliśmy w trasie rozglądaliśmy się za festiwalowymi plakatami z logo Motörhead; teraz pozostała po tym wielka pustka… Lemmy znaczył bardzo wiele nie tylko dla nas, ale dla rock‘n’rolla w ogóle…”

 

Wiosną tego roku kwartet z Australii pojawi się na dwóch koncertach w Polsce - 30.05 w warszawskiej Proximie oraz 31.05 w gdyńskim klubie Ucho. Zespół promować będzie najnowszy, czwarty już w karierze album zatytułowany „Breakin’ Outta Hell”, z którego właśnie pochodzi utwór „It’s All For Rock’N’Roll”.

Airbourne - It's All For Rock'N'Roll

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły