Wracać wciąż do domu Le Guin
Amphi Festival 2020
Muzyka :

7JK - Ride the Solar Tide

7JK, Ride the Solar Tide, industrial, electronics, neo classical, psychodelic, Matt Howden, Sieben, Maciej Frett, Job Karma

"Ride the Solar Tide" to tytuł drugiej płyty polsko-angielskiego duetu 7JK (Matt Howden / Sieben oraz Maciej Frett z grupy Job Karma). Krążek swoją oficjalną premierę będzie miał 3 listopada 2016 roku podczas XV Wrocław Industrial Festival, a promować ją będzie specjalny koncert 7JK w przepięknej Synagodze pod Białym Bocianem. Matt Howden o płycie: „To była olbrzymia przyjemność nagrywać drugi album 7JK z Maćkiem Frettem (mała zmiana w składzie, teraz 7JK to tylko my w dwójkę). Płyta była nagrywana w ten sposób, że Maciek przesyłał mi beaty + partie syntezatorów oraz ogólny nastrój utworu. 

Maciek nagrywał w swoim studio we Wrocławiu, a ja w moim w Sheffield dogrywałem smyczki, czasami bass, sample głosów oraz wokale. Czasami baaardzo wiele warstw skrzypiec i wokali! Następnie wysyłałem to Maćkowi, który miksował całość w gotowy utwór, często kawalek krążył wielokrotnie w tę i z powrotem, zanim stwierdzaliśmy, że jest to ostateczna wersja. Obaj jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Specjalne podziękowania należą się też Martinowi Bedfordowi za wspaniały art work na okładce płyty, który idealnie współgra z muzyczną zawartością.”

Nowego utworu można posłuchać tutaj.

Tracklista:

01. Liftoff for 7JK 

02. The Centre Of The Universe 

03. Barry The Astonishing 

04. Dark Energy 

05. Guidance is Internal 

06. Slow Flow Snowflake 

07. Black Hole Entropy 

08. The Next Great Page Turn 

09. Undergrowth 

10. Starseed

wydawca: Redroom Rec/ UK 2016

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły