Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Yankiel rozstaje się z Acid Drinkers i zapowiada nowy projekt

Yankiel, Acid Drinkers, heavy metal, Department

Tuż przed świętami rockową sceną wstrząsnęła informacja o zmianach składowych w Acid Drinkers, a wszystko wskazuje, że czeka nas kolejna burza, bowiem Yankiel zapowiada swój nowy projekt. Wojciech "Yankiel" Moryto to gitarzysta oraz wokalista, którego przez ostatnie lata wszyscy mieli okazję poznać dzięki jego grze w legendarnym składzie Acid Drinkers. Artysta z Kwasożłopami występował od 2009 roku i znakomicie się sprawdzał na największych polskich scenach, idealnie uzupełniając skład zespołu. 

Wspólnie z Titusem i spółką nagrał także cztery studyjne albumy. Muzyk rozstał się na jakiś czas z Acidem, a na pytanie czy powróci, odpowiada cytując Titusa że "do Acid Drinkers się nie wraca...”, ale to jego chyba nie dotyczy (śmiech).

Teraz chce wykorzystać ten czas i skupić się na swoich muzycznych planach i zapowiada zupełnie nowy projekt. "Myslę o stworzeniu zupełnie nowej postaci.. Jankiela odwiesiłbym na kołek." - zdradza Moryto.

Jak się okazuje od jakiegoś czasu pracował on także nad swoim nowym post-modernistycznym rockowym projektem, który nosi nazwę Department. Artysta nie chce zdradzać obecnie zbyt wiele szczegółów odnośnie nowego zespołu, jednak klimat projektu można poczuć na oficjalnej stronie Department pod adresem: http://department.com.pl/

autor zdjęcia: Justyna "Justisza" Szadkowska

Komentarze
rob1708 : jaki legendarny skład
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły