Paradoks
Wracać wciąż do domu Le Guin
Konkursy :

Wygraj bilet na „Metallica: Through the Never” 3D w Multikinie

Metallica, Metallica: Through the Never, Multikino

Podczas realizowanego z ogromnym rozmachem koncertu grupy Metallica, młody członek ekipy koncertowej Trip (Dane DeHaan), dostaje zlecenie odebrania niezwykle ważnej przesyłki. Rutynowe z pozoru zadanie przeradza się w groźną, surrealistyczną odyseję. Mamy dla was jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie w Multikinie Warszawa Ursynów. Aby otrzymac bilet nalezy podać nazwisko aktora grającego główną role w filmie. 

Prawidłowe odpowiedzi prosimy wysyłać widomością prywatną na "konkurs". Na odpowiedzi czekamy do trzeciego października. 

Codziennie od 4 do 10 października o 20.00 film „Metallica: Through the Never” 3D będzie można zobaczyć w Multikinie: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż, Zabrze, Silver Screen Łódź. Również od 4 do 10 października, ale o 17.30 film będzie wyświetlany w Multikinie Poznań Stary Browar. Natomiast w Multikinie w Zgorzelcu film będzie wyświetlany od 4 do 6 października o 16.00.

Bilety normalne w cenie 30 złotych oraz ulgowe za 25 złotych można nabyć w kasach biletowych oraz online na www.multikino.pl. Na pokazy filmu „Metallica: Through the Never” 3D można kupić również bilety za 23 złote z voucherem zniżkowym z Fan Page’a Multikino Polska na Facebooku (https://www.facebook.com/MultikinoPolska).

Komentarze
amorphous : Prawidłowa odpowiedz to: Dane William DeHaan. Nagrodę otrzymuje zdunm...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły