Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Recenzje :

Wolff - Promo Tape

Wolff, Promo Tape, black metal

Kaseta Wolff, która jest zatytułowana „Promo Tape” w internecie funkcjonuje jako „Promo 2008”. Ja będę się jednak kierował nazwą jaką mam w realu, choć okładka i spis dwóch kawałków nie pozostawiają wątpliwości, że chodzi właśnie o to wydawnictwo. Wątpliwości może za to budzić co jest nagrane na tej kasecie, bo jest tego znacznie więcej. Wnioskuję więc, że chodzi o dwa pierwsze numery ze strony A, bo po nich następuje chwila przerwy, a i czasowo jakby się zgadzało.

„Promo Tape” to bardzo przytłumiony i oddalony black metal, który sączy się rytmiczną i kołyszącą się miarowo melodią. Użyte są w nim klawisze, które wraz z gitarami wpadają w taki stan odrętwienia i trwają w nim długo i bezdennie. Czasem pożoga się wzmaga i nawarstwia, czasem nakłada się mroźny riff wraz z gęstniejącą perkusją, a czasem się rozluźni i w końcówce zabrzmi akustyką, generalnie jednak trwa wciąż w tym samym czarnym tunelu. Wokal jest bardzo zamazany i przeraźliwe wrzaski dolatują zupełnie z daleka. Wszystko zlewa się i tworzy taką czarną plamę.

Ale słuchać się da. Słychać grę instrumentów i ten atmosferyczny koncept. Trzeba przyznać, że ma swój klimat. Produkcja jednak głęboko podziemna.

Tracklista:

1. The Tomb
2. Into The Abyss Of Hell

Wydawca: Fallen Temple (2008)

Ocena szkolna: 3

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły