Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Within Temptation - The Purge

Within Temptation , The Purge, Gothic Rock , Gothic Metal

“The Purge” to kolejna nowa propozycja zespołu po przebojowym “Entertain You” – piosence, która zapoczątkowała serię cyfrowych premier singli i popularność tego utworu przekroczyła wszelkie oczekiwania. Piosenka ta znalazła się na pierwszej pozycji listy Billboard Mainstream Rock Indicator Chart w kategorii “Most Added Songs” (utwór umieszczony był na playlistach ponad 40 stacji radiowych, w tym m.in. Music Choice, SiriusXM/Octane, WZOR & KQXR).

W Europie singiel ten był też intensywnie grany w takich stacjach jak np. Kerrang! Radio, Rock Antenne (DE), Radio BOB! (DE), Classic 21 (BE), RockFM (ES), LineaRock (IT), Bandit Rock (SE), myROCK (DK), Radio Rock (FI). Posłuchaj “Entertain You”: https://www.lnk.to/wtey

 “Na przestrzeni dziejów ludzie zawsze szukali sposobów na uzdrowienie. Zawsze szukali… Oczyszczenia.” Tematyka ‘The Purge’ obraca się wokół autorefleksji i poszukiwania odkupienia”, Sharon den Adel mówi tak: “Nikt nie przechodzi przez życie bez blizn albo bez zadawania ran innym, zawsze też będą pojawiały się chwile w twoim życiu, kiedy będziesz kwestionować swoje wybory. Zaczynasz zdawać sobie sprawę, że popełniłeś błędy, wyrządzając krzywdę nie tylko innym, ale i sobie. Wyznanie i przyznanie się do tych błędów oraz zaakceptowanie ich, to może być bardzo bolesny proces, ale jest konieczny, gdy brzemię staje się zbyt ciężkie.” Singiel “The Purge” dostępny jest już na wszystkich plaformach streamingowych pod tym linkiem: https://www.lnk.to/wttp Seria nowych singli na platformach cyfrowych. 

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły