Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Within Temptation - Entertain You

Within Temptation, Entertain You, Gothic Metal

Ósmego maja tego roku Within Temptation wyda swój nowy singiel “Entertain You”. W ciągu ostatnich kilku lat zespół osiągnął szczyt swoich możliwości zarówno pod względem koncertowym, jak i twórczym. “Entertain You” to kolejna nowa propozycja grupy po siódmej studyjnej płycie “RESIST”, płycie, która przekroczyła wszelkie oczekiwania. Album “RESIST” zadebiutował na Top 10 kilku list na całym świecie, a także był pierwszym krążkiem formacji, który znalazł się na szczycie niemieckich list. A teraz, zaledwie rok po premierze tej płyty, gotowy do udostępnienia jest już nowy materiał.

“W branży muzycznej jak i w otaczającym nas świecie widzimy, jak wiele rzeczy się zmienia i to nas bardzo inspiruje. Zawsze byliśmy zespołem, który był otwarty na zmiany, a ta piosenka  obrazuje to najlepiej zarówno muzycznie jak i w warstwie lirycznej. Dla wielu utwór ten będzie szokujący.” – mówi Sharon den Adel.

Wraz z wydaniem nowego single Within Temptation wyrusza na nową przygodę, zespół stawia na niezależność i sam wydaje swój nowy utwór. W szybko rozwijającym się społeczeństwie cyfrowym można teraz tworzyć nowe utwory i niemal natychmiast udostępniać je publiczności. Dzięki temu grupa będzie mogła zaangażować się w proces twórczy bez ograniczeń czasowych oraz produkcyjnych i w mgnieniu oka wydawać nową muzykę, a także spowoduje to, że to właśnie zespół i fani zawsze będą na pierwszym miejscu.    

“Entertain You” ukaże się w piątek, 8 maja, tydzień po dniu, w którym miał odbyć się ostatni koncert w ramach trasy Worlds Collide Tour. Wspólna trasa koncertowa z rockową amerykańską grupą Evanescence miała pierwotnie odbyć się w kwietniu tego roku, ale z powodu pandemii COVID-19 została przełożona na wrzesień 2020 roku. Trasa Worlds Collide Tour,  na którą bilety zakupiło już 150 000 fanów w 8 krajach, odbędzie się zgodnie z planem i będzie wiodła przez takie obiekty jak O2 Arena w Londynie, Accor Hotels Arena w Paryżu, berliński Velodrom  i belgijski Palais 12. A czego fani mogą oczekiwać na tej trasie? “Będzie to spektakularne wydarzenia, jakiego nigdy wcześniej nie widzieli” – zapowiada Sharon den Adel. “Jesteśmy znani z tego, że podczas naszych koncertów używamy nowatorskich i kreatywnych rozwiązań z zakresu scenografii oraz efektów specjalnych, ale ta trasa wykracza poza wszystko, co dotychczas zrobiliśmy”.    

 

Trasa koncertowa / nowe daty: 

02.09.20 - Glasgow, UK, The SSE Hydro Arena

03.09.20 - Leeds, UK, First Direct Arena

05.09.20 - Birmingham, UK, Arena Birmingham

06.09.20 - Londyn, UK, The O2

08.09.20 - Amsterdam, NL, Ziggo Dome

09.09.20 - Amsterdam, NL, Ziggo Dome

11.09.20 - Bruksela, BE, Palais 12

12.09.20 - Bruksela, BE, Palais 12

14.09.20 - Paryż, FR, Accor Hotels Arena

17.09.20 - Hamburg, DE, Barclaycard Arena

18.09.20 - Lipsk, DE, Leipzig Arena

20.09.20 - Gliwice, PL, Arena Gliwice

21.09.20 - Berlin, DE, Velodrom

22.09.20 - Monachium, DE, Zenith

24.09.20 - Düsseldorf, DE, Mitsubishi Electric Hall

25.09.20 - Esch-Sur-Alzette, LU, Rockhal

27.09.20 - Zurych, CH, Hallenstadion

29.09.20 - Mediolan, IT, Mediolanum Forum

 

Oficjalna strona trasy Worlds Collide Tour:

https://www.worldscollidetour.net/

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły