Castle Party 2018
Paradoks
Muzyka :

Wieści z obozu Luna Ad Noctum

Wałbrzyscy blackmetalowcy z Luna Ad Noctum nie próżnują i jeszcze w tym roku, 23 listopada rozpoczynają sesję nagraniową czwartego w dorobku albumu. Ścieżki gitar, basu oraz perkusji zostaną zarejestrowane w białostockim studiu Hertz, zaś wokal nagrany zostanie w studiu Bartosza Miszczyka w Wałbrzychu. Klawiszami zajmie się nikt inny jak Wojciech "Flumen" Kostrzewa, znany ze współpracy z Hermh czy Asgaard. Całość zostanie zmiksowana i poddana masteringowi również w Hertzu.
Na nowej płycie znajdzie się dziesięć utworów autorskich. Będzie to materiał przełomowy w historii Luna Ad Noctum - jak mówią sami muzycy: "Tym razem postawiliśmy na ciężar oraz selektywność. Dużo będzie się działo! Nie zdradzamy szczegółów, ale możecie być pewni, że będzie to konkretna miazga!".

Wydawca materiału nie jest jeszcze znany.  Sesja zakończona zostanie w pierwszej połowie marca przyszłego roku. Przypomnijmy, że ostatnim jak dotąd studyjnym wydawnictwem Luna Ad Noctum jest krążek "The Perfect Evil In Mortal" z kwietnia 2006 roku.

Oficjalna strona zespołu: www.lunaadnoctum.com
MySpace: www.myspace.com/lunaadnoctum
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły