Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Recenzje :

Traktor - Fast And Loud

Forgotten Shit,Mekong Minetaur, Terrordome, Fortress, Traktor, Tom The Srom, Thrashing Madness Productions, Fast And Loud, Slayer, Razor, thrash metal

Traktor to zespół, który istniał już na początku lat dwutysięcznych i wydał wówczas demo „Forgotten Shit”, a później słuch o nich zaginął. W tym czasie Mekong Minetaur wcale nie tracił czasu, bo łupał w Terrordome i Fortress. Traktor odrodził się w roku 2011, z udziałem Toma The Sroma z obu wyżej wymienionych zespołów. W 2013 nakładem Thrashing Madness Productions ukazał się debiutancki album.

„Fast And Loud” to tytuł tej płyty i muszę przyznać, że pasuje idealnie do swojej zawartości. Traktor hołduje bowiem starej szkole thrash metalu i wychodzi im to wyśmienicie. Jest szybko, jest głośno i jest konkretnie. Thrashowa jazda w pełnym wymiarze. Cały klimat podobny do Terrordome, czyli chlejemy, ruchamy i napierdalamy się po mordach. Trzeba jednak uważać, bo czasem może się to źle skończyć, a rano może być naprawdę ciężko.

Muzyka jest bardzo dobra, a Traktor wie na czym polega thrash metalowe pierdolnięcie. Gitary mają moc, a riffy pędzą szaleńczo do przodu, nie tracąc czasu na zbędne zamulanie, a doprawione są ciętymi i ostrymi solówkami. Perkusja przy tym nie odstaje, a krzykliwy wokal potrafi też pocisnąć takim falsetem jakiego nie powstydziłby się stary dobry Slayer. Fajne są też same utwory. Szybko można je polubić i nie tylko poczuć thrashowego powera, ale i trochę wypaczonej melodii. Takie „High Five!” czy „Professors Of Metal” maja świetne wokalizy i łatwo wpadają w ucho.

Płytka jest króciutka i mija błyskawicznie. Zawiera sześć własnych kawałków plus, na koniec, cover zespołu Razor. Traktor sunie niczym bolid po torze wyścigowym i szybko dociera do mety. Oby tak dalej.

Tracklista:

1. Night Brawl

2. Angel Of Booze

3. High Five!

4. I’ll Laugh Last

5. I Am The Dead

6. Professors of Metal

7. Take This Torch (Razor cover)

Wydawca: Thrashing Madness Productions (2013)

Ocena szkolna: 4+

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły