Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2018
Muzyka :

Thy Worshiper - Czarna Dzika Czerwień

Thy Worshiper, black metal, Czarna dzika czerwień, Pagan Records

Wyjątkowy i unikalny polsko-irlandzki Thy Worshiper uderza z nowym, trzecim albumem zatytułowanym “Czarna Dzika Czerwień”. Płyta ukaże się 18 lutego nakładem Pagan Records. Zawierający 9 nowych utworów, zamykających się w 47 minutach album to wielopoziomowa hybryda pogańskiego metalu, tribalowych dźwięków, muzyki celtyckiej, folku i black metalu z bardzo szamańskim konceptem dotykającym tematyki sił natury w korelacji z natura człowieka i emocjami.

Rytualny klimat budowany jest za pomocą całego spektrum współczesnych i dawnych instrumentów. Krążek powstał w dublińskim Westland Studio.


Program płyty:

 1. Piach
 2. Czarny
 3. Deszcz
 4. Drzewa
 5. Żniwa
 6. Wiatr
 7. Na Pohybel
 8. Ogień
 9. Zima


"Czarna Dzika Czerwień" będzie dostępna w wersji 6-panelowegoDigipacka z 12 stronicowym bookletem oraz regularnej wersji CD w plastikowym pudełku, obie z kapitalną oprawą graficzną autorstwa wokalistki Anny Malarz . W dalszych planach jest również wydanie płyty na kasecie i winylu. Możecie sobie obejrzeć trailer nowej płyty pod poniższym adresem https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IutkY5RmVBI 

Komentarze
lord_setherial : To będzie coś. Skopie wszystkim dupska! ;)
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły