Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Thy Disease na Castle Party 2014

Thy Disease, Castle Party 2014, Castle Party, Costumes of Technocracy, industrial metal, metal

Zespół Thy Disease zagra na Castle Party Festival na metalowej scenie w byłym kościele ewangelickim w dniu 19 lipca (sobota). Krakowska formacja wystąpi przed Blindead, który będzie headlinerem tej sceny. Warto zapoznać się z ich nowym krążkiem "Costumes of Technocracy", który ukazał się w lutym tego roku. Na płycie znalazło się 10 nowych utworów utrzymanych w klimacie industrialnego groove metalu. Album został zarejestrowany w Creative Music Studio, natomiast o miksy i mastering zadbał Tomasz „Zed” Zalewski.

Nad okładką i oprawą wizualną całości pracował Piotr „Szafa” Szafraniec. Na płycie można usłyszeć dwóch gości: Psycho - byłego wokalistę Thy Disease oraz Adriana „Covana’ Kowanka, którego partie wokalne zostały zarejestrowane w latach 2005 – 2006 jeszcze podczas prac nad materiałami Atrophia Red Sun.

Przypominamy, że Castle Partyodbędzie się w dniach 17 - 20 lipca 2014 roku. Bilety na imprezę są dostępne w sprzedaży online w cenach: limitowana przedsprzedaż - 230 pln oraz po wyczerpaniu promocyjnej puli - 250 pln. Niezwykle istotnym udogodnieniem kolejnej edycji festiwalu jest to, że karnety na Castle Party 2014 będą obejmowały zarówno wejście na zamek jak i były kościół ewangelicki. Tradycyjnie po koncertach na zamku odbywać się będą After Show Parties w klubach.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły