Amphi Festival 2020
Paradoks
Muzyka :

The Brightest Void - niespodziewany album Tarji

The Brightest Void, Tarja, The Shadow Self, symphonic metal, power metal, gothic metal, alternative rock

Podczas trwającego właśnie oczekiwania na nowy album Tarji „The Shadow Self”, który ukaże się w sierpniu, królowa ciężkiego rocka po raz kolejny zaskakuje fanów. Czas ten ma umilić premiera prequela albumu zatytułowanego „The Brightest Void”, na którym znajdzie się ponad 50 minut nowej muzyki. Tarja opowiada: „Mam nadzieję, że „The Brightest Void” to miła niespodzianka do każdego z Was. Podczas długiego procesu nagrywania utworów na nową płytę, „The Shadow Self”, zdałam sobie sprawę, że jest tak wiele bliskich mi kawałków, że nie uda mi się zmieścić ich na jednym albumie.

Tym razem postanowiłam nie zachowywać nic dla siebie i podzielić się wszystkim z fanami, którzy mnie wspierają. „The Brightest Void” to więcej niż przedsmak przed „The Shadow Self”. To 9-utworowa płyta, na której każdy odnajdzie wspólne elementy z „The Shadow Self”, ale również pełnoprawny i oddzielny album. Utwory z obydwu płyt będzie można usłyszeć podczas letnich festiwali i na mojej własnej trasie, w drugiej części roku. Miejcie oczy otwarte. Mamy dla Was więcej niespodzianek”.

Na „The Brightest Void” pojawią się wspaniali goście: Michael Monroe, ikona glam rocka i frontman Hanoi Rocks oraz Chad Smith (który nie potrzebuje przedstawiania). Na płycie będzie można usłyszeć również nowy miks utworu, który powstał we współpracy z Within Temptation „Paradise (What about us)”. Płytę otwiera nowy singiel Tarji „No Bitter End”. Całość uzupełniają cover piosenki Sir Paula McCartney’a „House Of Wax” i nowa wersja „Goldfinger”, znanego z filmu o Jamesie Bondzie utworu Shirley Bassey.

Album Tarji „The Brightest Void” ukaże się 3 czerwca 2016 roku na CD i LP.

 

Tracklista:

 

01. No Bitter End -Video Clip Version

02. Your Heaven And Your Hell - with Michael Monroe

03. Eagle Eye - with Chad Smith on drums

04. An Empty Dream

05. Witch Hunt

06. Shameless

07. House of Wax

08. Goldfinger

09. Paradise (What About Us) - New Mix of the collaboration with Within Temptation and Tarja

Wydawca: Mystic Production (2016)

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły