Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Skold - Suck

Po wielu latach służby w szeregach amerykańsko-niemieckiej armii KMFDM, u boku Marilyn Mansona czy w projekcie Skold vs. KMFDM, szwedzki producent/multiistumentalista Tim Skold wraca do solowej działalności czego efektem jest szykowany na maj tego roku pierwszy od 15 lat samodzielny album studyjny. Preludium do pełnometrażowej płyty będzie singiel "Suck", który według potwierdzonych informacji ukaże się 12 kwietnia nakładem amerykańskiego labelu Metropolis Records. Promo-CD, prócz nagrania tytułowego, wypełnią m.in. jego cztery remiksy starannie skonstruowane przez Front Line Assembly, 16Volt czy Combichrist.
Resztę miejsca na singlu "Suck" wypełnią trzy nagrania "I Will Not Forget", "Bullets Ricochet" oraz "A Dark Star", które opublikowane zostały w obszernych fragmentach w listopadzie 2009 roku za pośrednictwem oficjalnej witryny internetowej Skolda.

2011 rok to dla szwedzkiego muzyka także działalność pod szyldem nowej supergrupy - Doctor Midnight and the Mercy Cult. W skład skandynawskiego zespołu wchodzą byli/obecni muzycy takich formacji jak Apoptygma Berzerk, Extol, Satyricon czy Turbonegro. Współpraca między Skoldem a Hankiem von Helvete, Andersem Oddenem, Davidem Husvikiem i Audunem Stengelem zawiązała się już w 2009 roku a efektem ich prac jest "twarda, bezkompromisowa i wpadająca w ucho" debiutancka płyta studyjna, która ma ukazać się już w maju. Zespół, prócz wydania debiutanckiego materiału, planuje także kilka koncertów; pierwszy ma odbyć się podczas norweskiego festiwalu w Slottsfjell między 14 a 16 lipca 2011 roku.

Tracklista:

01. Suck
02. Suck - Suck And Mop Up (16Volt Remix)
03. Suck - Down On Your Knees (Front Line Assembly Remix)
04. Suck - Gag It And Tag It (Combichrist Remix)
05. Suck - My Glock (Bitteren Ende Remix)
06. I Will Not Forget
07. A Dark Star
08. Bullets Ricochet

Oficjalna strona internetowa: www.skold.com
MySpace: www.myspace.com/skoldofficial
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły