Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Video :

Robin Trower - Coming Closer To The Day

Robin Trower, Coming Closer To The Day, Tide Of Confusion, hard rock, blues rock

22 marca to dzień premiery nowego albumu Robina Trowera, który będzie nosił tytuł "Coming Closer To The Day". Krążek promuje utwór "Tide Of Confusion". Robin Trower to 73-letni legendarny muzyk, który zaczynał swoją karierę w latach 60-tych i po dziś dzień cieszy się popularnością i uznaniem wśród fanów gitarowego grania. Po pięciopłytowej przygodzie w zespole Procol Harum, w 1974 roku Trower opublikował swój solowy album, zatytułowany "Bridge Of Sights", który szybko pokrył się złotem. 

Trower z miejsca stał się muzykiem rozpoznawalnym w mainstreamie, współpracującym między innymi z Jackiem Bruce’m czy Bryanem Ferrym. Na najnowszym krążku Trowerowi udało się doskonale oddać klimat swoich występów na żywo. 

O tytule nowej płyty muzyk mówi: "Nie ma co się oszukiwać i wiem, że jestem bliżej końca, niż początku. Ale ani trochę mnie to nie przeraża. Gdybym umarł jutro, czuł bym się jak ktoś pobłogosławiony możliwością osiągnięcia tego wszystkiego, co osiągnąłem jako muzyk".

Album został zarejestrowany w Studio 91 w Newbury, z inżynierem dźwięku Samem Winfieldem. Robin Trower sam nagrał wszystkie instrumenty (za wyjątkiem partii perkusji) oraz wokale. Powstała muzyka surowa i prawdziwa, grana z polotem, nieskażona komercyjnymi aspiracjami, z tekstami, które trafiają w sedno.

Tracklista:

01. Diving Bell

02. Truth or Lies

03. Coming Closer to the Day

04. Ghosts

05. Tide of Confusion

06. The Perfect Wrong

07. Little Girl Blue

08. Someone of Great Renown

09. Lonesome Road

10. Tell Me

11. Don't Ever Change

12. Take Me with You

Album będzie dostępny w Polsce 22 marca dzięki Mystic Production.

Robin Trower - Tide of Confusion

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły