Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Rammstein ponownie w Polsce

14 listopada w Ergo Arenie w Gdańsku swój ognisty show zaprezntuje legenda industrial metalu - niemiecka formacja Rammstein. "Maszyneria Rammstein na żywo zawita do całej Europy, przenosząc esencję swoich 16 lat na scenę. Kompletnie nowe widowisko, największe hity zespołu Rammstein!" - czytamy w zapowiedzi koncertu. Równolegle do trasy koncertowej Rammstein wyda album z najlepszymi utworami grupy, który stanowić będzie ich osobiste spojrzenie wstecz. Znajdą się na nim niewydane wcześniej utwory oraz pełen katalog video. 
Nowe wydawnictwo będzie nosić tytuł "Made in Germany 1995-2011". Przedsprzedaż biletów na koncert w Gdańsku rusza w piątek 24 czerwca. Niemiecka grupa, która odniosła sukces na całym świecie, wraca do Europy po długiej trasie koncertowej w Australii, Afryce Południowej, Ameryce Północnej i Meksyku. Ostatni raz zespół gościł w naszym kraju 12 marca 2010 roku w łódzkiej Atlas Arenie. 
Ceny biletów:187 PLN – (płyta, trybuny, niepełnosprawni)209 PLN – trybuny220 PLN – Golden Circle242 PLN – trybuny320 PLN – Golden Circle Early Entrance630 PLN – VIP
Komentarze
Madame-Industriale : Wiesz, chodzi o wywołanie zamieszek. Zaraz zwolennicy niemieckiego kolek...
HardKill : Ależ lord_setherial dla czego od razu tak po nich jechać, mogą sobie gra...
Madame-Industriale : Podpisuję się pod tym.
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły