Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Pungent Stench bliski końca działalności

Austriacka grupa deathmetalowa Pungent Stench poinformowała na oficjalnej stronie internetowej, że niebawem zakończy działalność. Jak mówi lider zespołu, Martin Schirenc, pełniący w grupie rolę wokalisty i gitarzysty, decyzja o rozwiązaniu zespołu spowodowana jest konfliktami wewnątrz grupy, a także problemami osobistymi i zawodowymi. Jak dodaje, trudno było podjąć tę decyzję po dziewiętnastu latach tworzenia i gry dla zespołu. Zanim jednak dojdzie do zakończenia działalności, niebawem powinien ukazać się siódmy album formacji.
Wiadomość od Martina odnośnie przyszłości jego zespołu, nie jest optymistyczna: "Po sporach wewnątrz zespołu, a także z przyczyn osobistych i biznesowych, dotarliśmy do punktu, w którym kontynuowanie naszej współpracy jest niemożliwe" - napisał muzyk. "Odwołaliśmy wszystkie zaplanowane koncerty i nie planujemy takowych w przyszłości. W każdym razie na pewno nie w tym składzie".

Schirenc zapewnił fanów, że dołoży wszelkich starań, aby nagrany już nowy krążek Pungent Stench ukazał się jak najszybciej. Ostatni album austriackiej formacji to wydany w 2004 roku "Ampeauty".

Tracklista:

01. Opus Dei: Glorified Be Pain!
02. The King Of Smut
03. Devil's Work & Our Contribution
04. Aztec Holiday (Heartless In Tenochtitlán)
05. Planet Of The Dead
06. Persona Non Grata
07. Suicide Bombshell
08. Me, Gonzo
09. Brute
10. I Require Death Sentence (We Must Clean House!)

Oficjalna strona internetowa: www.pungentstench.net
MySpace: www.myspace.com/pungentstench
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły