Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Pięćdziesięciolecie Uriah Heep

Uriah Heep, uriahheep, rock, klasyka, classic, hard rock

Brytyjski zespół Uriah Heep jest jednym z najbardziej ciekawych zespołów w historii rocka. Z okazji ich pięćdziesięciolecia wydany zostnie super deluxe box set "Fifty Years In Rock" zawierający dwadzieścia trzy płyty składające się na wszystkie albumy grupy oraz dodatki specjalne. Wydawnictwo ukaże się trzydziestego października.

Box set podsumowuje całą karierę zespołu. Zawiera wszystkie albumy oraz cztery płyty na których są kompilacje, stworzone przez czterech muzyków z oryginalnego składu: Mick Box, Ken Hensley, Paul Newton i Lee Kerslake. Poza tym w box secie znajdzie się między innymi książka z historią zespołu, osobistymi wspomnieniami i notatkami muzyków oraz materiałami archiwalnymi. 

Ken Hensley wydaniu: “Siedzę sobie tuż przed moimi 75. urodzinami, z przyjemnością myślami przeskakuję te 50 lat wstecz, kiedy ja, Mick, David, Gary i Lee byliśmy tuż przed czymś wielkim! Teraz to będzie jest jeszcze łatwiejsze patrząc na niezwykły box set, żeby świętować ten muzyczny kamień milowy. To idealny hołd złożony grupie, która tyle osiągnęła, Mickiemu i chłopakom, którzy nadal ciągną tę legendę, no i oczywiście wszystkim Wam, którzy to umożliwiliście. Ogromne i szczere podziękowania dla wszystkich zaangażowanych.” 

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły