Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Oomph! - Monster

Z dniem 22 sierpnia niemiecka grupa Oomph! uwolni swój dziesiąty studyjny album zatytułowany "Monster". Jak zapewniają muzycy zespołu płyta mimo swojego odstraszającego tytułu da się szybko oswoić i przyswoić a konfrontacja z tytułowym potworem może stać się naprawdę miłym doświadczeniem. Formacji udało się na materiale stworzyć związek między wczesnymi jak i obecnymi brzmieniowymi trendami, dzięki czemu wśród EBMowych bitów swoje miejsce znalazły także potężne gitarowe riffy, kultowywany przez Oomph! industrial jak i zdrowa dawka rockowego patosu.
Standardowa wersja albumu zawierająca kompakt "Monster" z 13 nagraniami zapakowana będzie w pudełko ze stali szlachetnej. Wydawnictwo dostępne będzie także jako pliki MP3 do odpłatnego ściągnięcia w serwisach iTunes i Napsterze oraz jako limitowana edycja zawierająca prócz okazjonalnego pudła krążek DVD z bonusami. Wydawcą płyty jest wytwórnia GUN Records.

Jak wspominaliśmy wcześniej płytę zdobić będzie grafika autorstwa anonimowego (bądź też nie) fana formacji. Więcej o konkursie tutaj.

Oficjalna strona internetowa: www.oomph.de
MySpace: www.myspace.com/oomph
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły