Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Nowy album Death Angel wkrótce

Wystartowały studyjne prace nad kolejnym długograjem amerykańskich weteranów thrash metalu - Death Angel. Rejestracja materiału na jeszcze niezatytułowany szósty album pełnometrażowy odbywa się od jakiegoś czasu w siedzibie Audiohammer Studios na Florydzie pod czujnym okiem producenta Jasona Suecofa odpowiadającego za brzmienie wydawnictw Trivium, August Burns Red, Black Dahlia Murder, All That Remains, Whitechapel czy DevilDriver. Najbardziej prawdopodobną datą wydania krążka jest wrzesień tego roku. Jego wydawcą będzie Nuclear Blast Records.
"Po kilku miesiącach pisania nowych kawałków i ich przedprodukcji w naszym studiu w Oakland, zamieszkałem tymczasowo na Florydzie. W poniedziałek zapoznawaliśmy się z nowym miejscem, słuchaliśmy trochę muzyki po czym omówiliśmy plan zajęć. Dziś pracowaliśmy nad tempami, riffami i harmoniami... doszliśmy wręcz do rdzenia każdego kawałka" - tłumaczy przebieg prac gitarzysta,  Rob Cavestany.

"Udało mi się określić gitarowe podstawy czterech pierwszych utworów, i muszę cholera powiedzieć, że stoją za nimi naprawdę oryginalne pomysły. Cieszę się, że doszliśmy tak daleko... Wydaje mi się, że Jason [producent] i ja zaliczyliśmy udany start. Najważniejsze, że jest pozytywna atmosfera i zdaje mi się, że nadajemy na tych samych falach, co jest dla mnie naprawdę ważne" - kończy muzyk.

Oficjalna strona internetowa: www.deathangel.com
MySpace: www.myspace.com/deathangel
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły