Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Nowy album Decaying wkrótce w sprzedaży

Hellthrasher Productions, Hail of Bullets, Bolt ThrowerFińscy death metalowcy z Decaying powracają z trzecim w karierze długogrającym albumem. Płyta „The Last Days of War” ukaże się 20 maja nakładem Hellthrasher Productions. Nowy krążek Finów to 8 zupełnie nowych nagrań, perfekcyjnie balansujących pomiędzy szybkim, zwartym death metalem, a majestatycznym doomem, przesiąkniętym duchem Asphyx, Hail of Bullets i Bolt Thrower.
W warstwie lirycznej zespół kontynuuje ścieżkę obraną na dwóch poprzednich płytach, podejmując ponownie tematykę Pierwszej i Drugiej Wojny Światowej, tym razem z perspektywy ostatnich wydarzeń - m.in. bitwy pod Paschendale, lądowania w Normandii czy ofensywy w Ardenach. Jak zapowiada lider zespołu, Matias Nastolin: „to zdecydowanie najmocniejsza i najlepiej wyprodukowana pozycja w naszej dyskografii. Proces twórczy trwał nieco dłużej niż w przypadku naszych poprzednich albumów, dzięki czemu płyta jest bardziej dopracowana i wyważona, a jednocześnie nadal bardzo świeża i energetyczna. Myślę, że możemy już śmiało konkurować z nadchodzącym albumem Hail of Bullets!”

Cały materiał jest dostępny do przedpremierowego odsłuchu za pośrednictwem fińskiego Kaos Zine: http://kaaoszine.fi/ennakkokuuntelu-decaying-the-last-days-of-war/

Okładkę wykonał Bartek Kurzok.

Tracklista albumu przedstawia się następująco:

1. Preparation
2. Code Name Overlord
3. The Ardennes Offensive
4. Firestorm
5. The Last Days Of War
6. Passchendaele
7. El Alamein
8. The Pacific

Wydawca: Hellthrasher Productions (2013)

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły