Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Wkrótce nowy album God Dethroned

Holendrzy z black/death metalowego God Dethroned, którym niedawno udało się przedłużyć umowę z labelem Metal Blade Records, ukończyli prace nad materiałem na dziewiąty album studyjny w ich karierze. "Bardzo ciężko pracowaliśmy nad tą płytą ale udało się, zakończyliśmy pisanie nowych kawałków. Będzie to jednocześnie drugie wydawnictwo na którym przedmiotem naszych rozważań była I Wojna Światowa. Wkrótce Mike [wokal, gitara] oraz Henri [perkusja] rozpoczną rejestrację ścieżek perkusji oraz gitar w niemieckim studiu Soundlodge Studios. Jesteśmy tam już po raz trzeci i ufamy temu miejscu. Efekty jakie udało nam się wynieść z tego studia są po prostu niezwykłe" - relacjonuje formacja.
Holendrzy, korzystając z okazji, powiadomili swoich fanów o nowym muzyku w składzie - jest nim Danny Tucker, gitarzysta, który do tej pory zajmował miejsce gitarzysty prowadzącego na koncertach.
W oficjalnym oświadczeniu zabrakło jednak jakiejkolwiek informacji o ewentualnej dacie wydania dziewiątego longplaya. Muzycy podali jedynie nazwisko producenta albumu - jest nim niejaki Jörg Uken, zawodowy perkusista, właściciel osławionego Soundlodge Studios, bębniący w składzie crossover/thrash metalowego Rumble Militia.

Więcej informacji o albumie wkrótce.

Oficjalna strona internetowa: www.goddethroned.com
MySpace: www.myspace.com/villavampiria
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły