Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Nowa płyta Nitzer Ebb ukończona

Do ostatecznego wyniku doprowadzono studyjne prace nad najnowszą płytą Nitzer Ebb, anonsowaną jako najbardziej wytęsknione wydawnictwo AD 2009. Planowany na maj album, na który fanom przyszło czekać prawie 14 lat, będzie wspólnym dziełem Douglasa McCarthy'ego, Bona Harrisa, Jasona Payne'a (perkusja) oraz producenta Marka "Flooda" Ellisa. Początki misji: "nowy krążek na nowe tysiąclecie" sięgają przełomu 2005 i 2007 roku kiedy to po latach animozji i wzajemnego podkładania sobie kłód pod nogi, McCarthy i Harris powrócili pod szyldem Nitzer Ebb z trasą koncertową, której pokłosiem było wypuszczenie w świat niewielkiej dawki nowości ukazującej aktualną formę EBMowych herosów.
Eric Griffin, menedżer zespołu informuje, że grupa jest na etapie sfinalizowania umowy z nowymi wytwórniami. Po tym zespół powinien już tylko zająć się ostatnimi sprawami w związku z nową płytą, tj. wystrojeniem jej w odpowiednią szatę graficzną i wysłaniem do tłoczni. Formacja ma również w planach wypuszczenie wydawnictwa DVD - niekonwencjonalnego w swojej formie pamiętnika z ostatniej światowej trasy koncertowej.

Po dwóch ujawnionych wcześniej trackach - "Payroll" (ścieżka dźwiękowa do 5 części "Piły") i "Once You See" (utwór nagrany z Martinem Gorem z Depeche Mode) na oficjalnej stronie serialu "Agenci NCIS" posłuchać można 90-sekund nowego utworu "Promises".

Oficjalna strona internetowa: www.nitzer-ebb.com
MySpace: www.myspace.com/nitzerebbmusic
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły