Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Night Of Terror po raz ostatni w tym roku

Night Of Terror, Det Gamle Besatt, Bestiality, Devil's Emissary, Lęk, Satanic Force, black metal

Niezmordowani organizatorzy zapraszają na ostatnią w tym roku, trzydziestą pierwszą odsłonę Night of Terror, będącą jednocześnie zamknięciem sezonu koncertowego 2016 w katowickiej Korbie. Jako, że w paru innych miastach odprawiać będą jakieś metalowe wigilie, w piątek, 23 grudnia w Katowicach dla równowagi odbędzie się normalny black metalowy koncert z udziałem solidnych, podziemnych kapel. Gospodarzem wieczoru będzie nieczęsto widywany na klubowych deskach, bytomski Det Gamle Besatt, który tego wieczoru odprawiać będzie "release party" nowej płyty "Inter Mundos". Zaprezentują swój charakterystyczny, archaiczny black/thrash na modłę lat 80-tych. 

Tuż przed nimi na scenie Korby wystąpią ulubieńcy śląskiej publiki czyli black/thrashowy Bestiality. Złowrodzy młodzieńcy z Mazowsza przygotowali specjalny show z nową oprawą wizualną i masą repertuarowych niespodzianek. Parę zaskakujących coverów też się znajdzie.

W środku stawki wystąpi Devil's Emissary. Tyscy wyznawcy czarnej sztuki, niezmiernie rzadko grający koncerty, po ponad roku przerwy ponownie zagrają na Night of Terror. Zaprezentują numery z wydanych przez kultową Under the Sign of Garazel Productions płyt "Malignant Invocation" i "Evangelic Decimation" oraz kawałki z nowego, przygotowywanego właśnie wydawnictwa.

Na pozycji drugiej w zestawieniu pojawi się Lęk - czarny jak górnik z Halemby po szychcie black metal prosto z Rudy Śląskiej. Zaprezentują numery z wydanej nakładem Wolfspell Records płyty "Sweven" i garść nowych numerów.

Koncert otworzy Satanic Force z Częstochowy - czterech młodych maniaków old schoolowego grania na modłę Venom, Gehennah i Motorhead.

NIGHT OF TERROR 31

23 grudnia 2016

Pub KORBA, Katowice, ul. Złota 1

Wystąpią: Det Gamle Besatt, Bestiality, Devil's Emissary, Lęk, Satanic Force

start: 19:30 wjazd: 17 zł

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły