Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Miro - Be There

Miro, Be There, alternative rock, ambient, electronic, post rock, soundtrack

Miro to doświadczony polski artysta oraz twórca muzyki filmowej, którego muzyką zachwycają się słuchacze na całym świecie, a usłyszeć ją można chociażby w amerykańskich produkcjach filmowych, takich jak nagradzany na świecie dokument „The Last Taboo” czy „Seven Days”. Muzyk na swoim koncie ma współpracę z największymi postaciami światowej branży muzycznej. Nie inaczej było także w przypadku najnowszego singla Miro „Be There”. Za miksy odpowiadał bowiem sam Aaron Harris (Isis, Palms), masteringiem nagrania zajmował się natomiast Maor Appelbaum (Faith No More, Yes, Limp Bizkit).

„Be There” to połączenie rockowych gitar z elementami elektroniki, które tworzą niesamowitą atmosferę. "Pomysł zrodził się podczas pracy nad ścieżka dzwiękową do thrillera Death of Innocence… – komentuje Miro - Nie lubię mówic o muzyce. Tworzę i ją wykonuję… – dodaje. Już 6 marca ukaże się rozszerzona wersja singla „Be There”, na którą trafi także kilka innych kompozycji Miro.

Tracklista:

01. Soul Hunter

02. Be There [original mix]

03. From Beyond

04. Apocalypse

05. Be There [MIRO remix]

Dodatkowo tego dnia światło dzienne ujrzy kompilacja Post-rock PL „The Landscape  After the Flood”, gdzie znajdzie się „Be There”.

https://officialmiro.bandcamp.com/

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły