Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Metallica ponownie w Polsce

Metallica, Hardwired… To Self-Destruct, James Hetfield,

Metallica ogłosiła dzisiaj europejską część trasy koncertowej promującą nowy album "Hardwired… To Self-Destruct". Trasa rozpocznie się od dwóch koncertów w Amsterdamie w Ziggo Dome 4 i 6 września. Supportem na tym fragmencie trasy będzie norweski zespół Kvelertak. Zespół dotrze do Polski 28 kwietnia 2018, kiedy to zagra w Krakowie.

Bilety w przedsprzedaży będą najwcześniej dostępne dla członków Legacy Met Club (od wtorku 21 marca godz. 16) następnie dla tzw. „Fifth Members” (od wtorku 21 marca godz. 17), a do ogólnej sprzedaży bilety trafią w piątek 24 marca.

Pełne informacje znajdują się na www.metallica.com. Każdy zakupiony bilet przez oficjalne punkty sprzedaży będzie upoważniał do odebrania standardowej edycji Hardwired… To Self – Destruct w wersji fizycznej lub cyfrowej. Więcej informacji o odebraniu płyty będzie zawarte w mailu potwierdzającym zakup biletu. Informacje jak sprezentować komuś album, który został zakupiony znajdą się na stronie. Należy pamiętać, że do płyty w wersji fizycznej zostanie doliczony koszt przesyłki. Metallica przy współpracy z CID Entertainment proponuje wachlarz specjalnych możliwości związanych z trasą, między innymi trzy opcje specjalnych wrażeń takie jak bilety premium i udogodnienia z nimi związane: wcześniejsze wejście na arenę koncertową, wizyta w museum “Memory Remains” i spotkanie z zespołem.

To Self-Destruct miał premierę 18 listopada 2016 roku i od razu znalazł się na pierwszych miejscach list sprzedaży na całym świecie przekracając 800 tysięcy sprzedanych kopi w ciągu tygodnia o d premiery. Album został wyprodukowany przez Greg Fidelman oraz Jamesa Hetfielda i Larsa Ulricha. Wydawnictwo jest dostępne w różnych wersjach m.in. 2LP, deluxe i super deluxe na stronie www.metallica.com. Nad Hardwired...To Self-Destruct zachwycili się między innymi: The New York Times: "Metallica pokazała swoją dojrzałość, odbierając atak od swojej muzyki i jednocześnie wracając do swojego hard rockowego, młodego i szybkiego grania.”

Rolling Stone: “Hardwired” Metalliki daje wrażenie muzycznego terroru z lat 80.” Decibel: " Na Hardwired...To Self-Destruct Metallica balansuje między dziedzictwem, długowiecznością i długością geograficzną;" Kerrang!: "To jest elektryzująca, świeża, skoncentrowana Metallica. Najlepsza rzecz od czasu Czarnej Płyty? Zdecydowanie. The Guardian: "Metallica właśnie wypuściła najlepszą płytę od 25 lat;" NME: "Metallica pozostaje istotną i innowacyjną grupą." San Jose Mercury News: "Metallica ponownie wydała album, który odbija się szerokim echem i wpływa na nastrój milionów."

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły