Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

M'era Luna Festival 2015

M'era Luna Festiwal, M'era Luna Festival 2015, Nightwish, ASP, Rob Zombie, Einstürzenden Neubauten, Blutengel, Phillip Boa and the Voodooclub, Mono Inc, Saltatio Mortis, Apoptygma Berzerk, L'Âme Immortelle, Anne Clark feat.Herrb, Suicide Commando

Jeden z największych festiwali gotyckiej sceny zbliża się wielkimi krokami. Już wkrótce, w weekend 8-9 sierpnia, do niemieckiej miejscowości Hildesheim zawita około 24 tys. fanów z całej Europy, by wspólnie wziąć udział w imprezie tak dużego formatu. M'era Luna to drugi, co do wielkości festiwal sceny gotyckiej w Niemczech. Co roku organizatorzy fundują nam prawdziwy muzyczny maraton, gdyż w ciągu dwóch dni na dwóch scenach - głównej i w hangarze, występuje przed publicznością 40 zespołów.

Style muzyczne są bardzo zróżnicowane i zapewne każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. W tym roku wystąpią między innymi: Nightwish, Rob Zombie, Apoptygma Berzerk, Deathstars, Saltatio Mortis, Blutengel itd.

Jednakże M'era Luna Festival to nie tylko występy zespołów, to także średniowieczny jarmark, pokazy mody gotyckiej, bardzo duży bazar z różnorodnymi akcesoriami, no i nocne eskapady do hangaru, gdzie prezentują się znani DJ-e. Poza tym M'era Luna ma w sobie coś, co sprawia, że każdego roku jest wyjątkowa. To niezapomniana atmosfera wykreowana zarówno przez uczestników imprezy, jak i samych wykonawców.

Informacje :

Festival odbywa się co roku na lotnisku Drispenstedt, również tutaj organizowane jest prowizoryczne pole namiotowe. Jego bramy otwierają się już w piątek 07.08.2015 od godz.16:00 i zamykają w poniedziałek 10.08.2015 o godz. 10:00. Użytkownie pola namiotowego jest możliwe tylko w momencie nabycia karnetu dwudniowego. Naturalnie w samym mieście Hildesheim, jak i jego okolicach znajdują się także liczne hotele i pensjonaty.

Bilety są do nabycia w cenie 89 € od osoby.

Program :

Nightwish, ASP, Rob Zombie, Einstürzenden Neubauten, Blutengel, Phillip Boa and the Voodooclub, Mono Inc, Saltatio Mortis, Apoptygma Berzerk, L'Âme Immortelle, Anne Clark feat.Herrb, Suicide Commando, Joachim Witt, Deathstars, Tanzwut, Rotersand, In Strict Confidence, Lord of the Lost, Nachtmahr, Dope Stars Inc. , Aesthetic Perfection, Assemblage 23, Tying Tiffany, Merciful Nuns, Melotron, Absolute Body Control, Ost+Front, Coppelius, Unzucht, Frozen Plasma, Tyske Ludder, Versengold, The Other, Schwarzer Engel, Spielbann, Nachtgeschrei, Private Pact

http://www.meraluna.de/

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły