Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Luna Ad Noctum - Nowy album i umowa z Heart Of Rock Agency

Powoli zbliża się premiera czwartej płyty black metalowego zespołu Luna Ad Noctum. Album "Hypnotic Inferno" zostanie wydany w lutym 2013 roku przez niemiecką Massacre Records. Ostatnia płyta "The Perfect Evil In Mortal" wydana została w 2006 roku. Album zawiera 9 utworów, nagranych w białostockim studio Hertz.  Luna Ad Noctum rozpoczęła również współpracę z agencją koncertową "Heart Of Rock Agency", współpracującą m.in z zespołami: Quo Vadis, Grai czy Elm Street. "Hypnotic Inferno" będzie dostępny w Polsce, Europie oraz USA.

Oto co o nowym wydawnictwie mówią muzycy: "Hypnotic Inferno" to koncept album traktujący o przeżyciach, emocjach zwykłego człowieka. Załamanie psychiczne, nerwica i depresja, niemoc w odnalezieniu się w zwykłym, rzeczywistym świecie. Konsekwencje związane z zastosowaniem terapii silnymi substancjami psychoaktywnymi. Sięganie po rozmaite specyfiki również te niedozwolone... Odurzanie się aż do momentu, kiedy nie hamujemy już swoich zachowań. Nie potrafimy odróżnić rzeczywistości od halucynacji, wyimaginowanego świata. Eksperymentowanie z lekami, opium czy eterem, pomaga odlecieć gdzieś daleko w głąb niezbadanych i niezrozumiałych perspektyw. Pozornie jest lepiej, lecz w rezultacie stajemy się bezdusznym, dziwnym tworem, nafaszerowanym medykamentami zombie, wypełnionym niezrozumiałymi, skrajnymi emocjami". Tracklista:
01. In Hypnosis  02. Fear Technique  03. You Are What You Are...  04. Abnormal Pain  05. Fleshless  06. Ether Dome  07. Martyrium  08. Hallucination Twisted Claw  09. Total Sleep Disorder
Wydawca: Massacre Records (2013)
Komentarze
lord_setherial : No w końcu,ileż można czekać. Mam tylko nadzieję,że się nie z...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły