Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Literatura :

Lemmy Kilmister - Lemmy: Biała Gorączka

Lemmy Kilmister, Lemmy: Biała Gorączka, Jarosław Szubrycht, książka, literatura, Kagra"Z medycznego punktu widzenia Lemmy już dawno powinien być martwy. Po latach życia na krawędzi jego krew ma skład chemiczny, który zabiłby innego człowieka". Tak głosi slogan umieszczony na tyle autobiografii. I to nie byle jakiej biografii! Jest to historia, która albo was wciągnie w kokainowo-alkoholowo-rockandrollowy świat albo sprawi, że odrzuci was po przeczytaniu kilku stron.
Lemmy zabiera nas na ostrą jazdę bez trzymanki opisując kolejne rozdziały swojego niezbyt nudnego życia. Często trafiają się przemyślenia autora na różne tematy - szczególnie seksu, używek, wiary i innych artystów, który nie szczędzi sobie ostrych uwag pod adresem tychże rzeczy. Lemmy bardzo dokładnie opisuje swoje przeżycia, miłości (tak tak było ich kilka!), a także inne rzeczy, które wydarzyły się przez te jego ostatnie 60 lat. Wszystkie zmiany personalne w tym ostatnim a także użeranie się z producentami a także inne śmieszne/szokujące sytuacje to wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w tej biografii wyśmienicie przetłumaczonej przez Jarka Szubrychta.

Jeżeli mieliście Lemmy'ego za chama, prostaka, seksistę czy za kogo tam chcecie to... macie racje! Tylko pomnóżcie to razy dwa a jeśli ten facet wywołuje u was odrazę to lepiej nie sięgajcie po tę biografię! Tylko utwierdzi was ona w waszym przekonaniu! Reszcie, która uwielbia tego faceta nie muszę tej książki nawet polecać - już dawno ją przeczytaliście i wiecie o tym facecie już wszystko.

P.S - Tak dla informacji. "Biała Gorączka" obejmuje czas od wczesnych lat dzieciństwa do roku 2002 tak więc nie znajdziecie tu procesu tworzenia "Inferno" czy "Motorizer".

Wydawca: Kagra (2007)
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły