Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

KMFDM - Blitz

Amerykański KMFDM z dumą prezentuje nowy, jubileuszowy album "Blitz". Tym samym ogłasza powrót do pięcioliterowych tytułów płyt, co w osiemnastoletniej tradycji zakłócono tylko dwa razy, dziesięcioliterowymi nazwami "Tohuvabohu" (2007) i "Brimborium" (2008). Najnowszy album będzie zawierać 11 porażających hitów od Kapt'n K i jego Załogi, a całość będzie trwać ponad 50 minut. Przywództwo Saschy K. nadało płycie dominujące analogowo syntetyczne brzmienie.
Wokalistka Lucia pojawia się m.in. w masywnym "Bait & Switch" i tanecznym "Never Say Never". Nad produkcją czuwali starzy znajomi, i jednocześnie członkowie zespołu - Jules Hodgson, Andy Selway i Steve White. Niespodzianką jest powrót syna marnotrawnego Tima Skolda, który ponownie udzielił się w procesie instrumentacji i produkcji.

Kolejną sensacją będzie niezapowiedziany we wcześniejszych zapowiedziach, comeback Cheryl Wilson - jej głos pojawia się w "Strut", dyskotekowo brzmiącym duecie z Lucią. Sensacyjnie jest także od strony graficznej. Jak zwykle o porażające arty zadbał nadworny grafik ekipy - Brute! - autor okładki o potężnej kresce i rozbrykanej tematyce. "Blitz" to także językowy ukłon w stronę narodów, z których duchowo bądź pochodzeniowo wywodzą się byli i obecni muzycy zespołu - na krążku tym razem znalazły się utwory zaśpiewane w języku angielskim, niemieckim oraz rosyjskim. To niemal tradycja w obozie KMFDM. We wcześniejszym kompozycjach Konietzko i Cifarelli śpiewali m.in. po łacinie, w języku hebrajskim, lingala (prosto z Afryki) czy hiszpańskim.

Premiera "Blitz" 24 marca 2009 roku.

Tracklista:

01. (Symbol)
02. Bait & Switch
03. Davai
04. Never Say Never
05. Potz Blitz!
06. People Of The Lie
07. Being Boiled
08. Strut
09. Bitches
10. Me & My Gun
11. Take'm Out

Oficjalna strona internetowa: www.kmfdm.net
MySpace: www.myspace.com/officialkmfdm
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły