Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Inline.SeX.Terror - Distorted Life

Grecki projekt Inline.SeX.Terror, korzystając z nadmiaru inspiracji i pomysłów, rozpoczął prace nad drugim albumem studyjnym. Krążek o roboczym tytule "Distorted Life", następca wydanego w kwietniu tego roku materiału "11:11", przynajmniej do końca stycznia przyszłego roku przechodzić będzie etap rejestracji i miksowania. Jak informuje wydawniczy partner formacji, label Biohazzard Records (pododdział Danse Macabre Records) oficjalne wydanie płyty przewidywane jest na drugi kwartał 2009 roku.
Materiał powstaje w prywatnym studiu Inline.SeX.Terror, które na potrzeby nagrywania i zapewnienia technicznych podstaw do albumu spełniających oczekiwania zarówno DJa jak i fanów, przeszło gruntowną przemianę i remont.

Inline.SeX.Terror, jednoosobowy projekt pod wodzą DJa dv/h: (aka George.h) powstał w 2002 roku w stolicy Grecji, Atenach. Pierwszym wydawnictwem formacji (jeszcze pod szyldem Zerstorwut) było czterościeżkowe demo nagrywane w domowych warunkach. Z racji marnej jakości materiał nigdy nie ujrzał światła dziennego. Po zmianie nazwy na obecną projekt urodził się na nowo. Początkiem dobrej passy w nowym wcieleniu było podpisanie kontraktu z Biohazzard Records, późniejszym wydawcą debiutu "11:11". Niedawno skład zespołu poszerzył się o dwóch dodatkowych muzyków - Dioxina (instrumenty klawiszowe) i Harry.g (instrumenty klawiszowe, e-drums).

MySpace: www.myspace.com/inlinesexterror
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły