Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Infernal Bloody Night

Infernal Bloody Night,  death metal, grind, sludge, doom metal, industrial, Orchivion, Zachlapany Szczypior, Kontagion, Cicatrix, Parh

Infernum Media wraz z zespołami zaprasza do Włocławka na perwersyjną krucjatę dla fanów ciężkiego grania. Razemy wyruszymy w tę podróż poprzez pozornie niepowiązane gatunki takie jak death, grind, sludge, doom, z melodyjną nutą symfonii i industrialu. Przy dźwiękach ostrego łojenia popłyniemy prosto w nuklearny świt. 17 marca 2017 roku w Czarnym Spichrzu we Włocławku zagrają: Orchivion, Zachlapany Szczypior, Kontagion, Cicatrix oraz Parh. Bilety: 20zł w przedsprzedaży oraz 30zł w dniu koncertu. Start imprezy o 19:00.

Zagrają:

ORCHIVION

Do 2016 roku zespół działał pod nazwą STRAIN. Przez ten czas zagrał wiele koncertów z mniej i bardziej znanymi zespołami, m.in. Materia, Thy Disease, Valkenrag, Sphere, Pandemonium. W 2013 wydana została płyta EP "Reigncraft" nagrana w studio Demontażownia. Zespół rozpoczął promocję albumu i w 2014 odbył w marcu pierwszą mini-trasę w 3 miastach na wschodzie Polski z thrashmetalowym Psychopath. Trasa zaliczona została do udanych i na jesieni odbyła się kolejna, 6-koncertowa trasa z wiking-metalowym Valkenrag, po centralnej i południowej Polsce. W 2016 roku została wydana druga i ostatnia przed pełnym albumem płyta EP "IMPAIROR". Miks i mastering płyty wykonał Arkadiusz "Malta" Malczewski, w Sound Division Studio. Na płycie pojawiają się dużo bogatsze aranżacje gitar, klawiszy i wokali, wliczywszy nagrany w studio chór męski.

ZACHLAPANY SZCZYPIOR

Zachlapany Szczypior powstał z babraniny starego siana z domieszką woni odchodów kaczki wraz z kawałkiem kurnika. Miało to miejsce w pewnym centralnie położonym w Polsce mieście, tętniącym alkoholem, no i pewnie jeszcze kilkoma innymi rzeczami, lecz one już za bardzo nas nie obchodzą. Szczypiorowa twórczość inspirowana jest przede wszystkim tematyką, związaną z problemami współczesnej wsi, martwych zwierząt hodowlanych, maszyn budowniczych, wspólnych wypadów na działkę, jak i również tym, że żelazkiem można zrobić sobie krzywdę. Skład zespołu waha się od 4 do 5 osób w tym: dwóch tych co szarpią druty, jeden ten co wali we wszystko i jeden ten co wydobywa z siebie dziwne odgłosy oraz pieści harmoszkje. Czasem też Kubańczyk krząta się od kąta do kąta ale tak na prawdę nic nie robi w tym zespole. "Zdecydowaliśmy się na nazwę Zachlapany Szczypior, bo stwierdziliśmy że fajnie będzie jak nasi fani zza granicy nie będą umieli wypowiedzieć jej poprawnie. Łączy nas wspólne, nieustające przekonanie, iż najważniejsze w życiu są dobre imprezy i że nawet te niedobre zawsze mogą być dobre. Jeśli chodzi o grilla to też wchodzi w grę".

KONTAGION

Zespół powstał w 2007 roku z początku jako poboczny projekt muzyków UNBORN SUFFER oraz ENEMY DIVISION. Zespół ma na koncie Epkę „!” z 2008, debiutancką Płytę „[R-!- E]” wydaną w 2011, EPkę p.t. „[R-!-E]\/[]|_+”, która ukazała się we wrześniu 2012 poprzez amerykańską wytwórnię Internetową TORN FLESH RECORDS, jak również występy przed takimi kapelami jak LOST SOUL, TRAUMA, HATE, SCHIZMA, ARMAGEDDON, TOXIC BONKERS, TORTURE SQUAD. 22 czerwca 2015 r. zespół wydał swój drugi album p.t. "[R-!- E]LEN+LESS" nakładem polskiej wytwórni INFERNUM MEDIA i wypuścił videoklip do utworów „My Deepest Despise” oraz "Soul Embrace". Obecne koncerty promują właśnie ten album.

CICATRIX

Cicatrix powstał na przełomie 94/95 roku z inicjatywy Bartka, Janka, Piotrka i Artka. W tym składzie po po roku wspólnych prób rejestruje pierwszą taśmie demo "Unearth". W roku 98 nakładem Novum Vox Mortiis wydaje swoje drugie demo "Disable" jako split-tape z Herezy. W roku 99 zespół rejestruje materiał na debiutancką płytę "Eviscerated". Z przyczyn niezależnych od zespołu i faktu przeciągającego się czasu wydania płyty materiał zostaje w 2000 roku wydany w formie demo przez zespół. W tym samym roku następuje zmiana na miejscu perkusisty Artura zastępuje Sławek. Kolejne wydawnictwo "Heading for Mental Suicide" zarejestrowane zostaje w 2001 roku a wydany jako mcd przez zespół w 2003 roku. W 2005 roku zespół nagrywa trzy utworowe promo, które było zapowiedzią nowego pełnego wydawnictwa. Rejestracja nowego cd pod roboczym tytułem "Beloved in Killing" odbyła sie na przełomie 2007/2008 roku. W trakcie sesji szeregi Cicatrix opuszcza Janek, którego obowiązki przejmuje Kuszol. W 2010 roku za sprawą Brute! Productions został wydany pierwszy pełnoprawny album „Beloved in Killing”. Po kilku latach prób i koncertów zespół nagrał nowy materiał pod tytułem „Suffocated Faith”. Dzięki młodej i prężnej wytwórni Infernum Media z początkiem czerwca 2016 roku najnowsze nagrania ujrzały światło dzienne.

PARH

Parh powstał w 2014 rokuz inicjatywy trzech osób - Anslauta, Bediego i Szkiela. Od samego początku w zamysle było grać to co najbardziej obskurne, obleśne i zwyczajnie parchate. Wyciagniecie wspólnego mianownika z old schoolowych death metalowych riffów i połączyc je z opetańczym sludge. Wynikiem pierwszych poczynań zespołu jest EPka "Nihil" z 2014 roku. Nastepnym epizodem ważnym dla zespołu było dołączenie Mariana i jego syna Pietra do składu - wynik - EPka "Journey Through Wasteland" z 2016 roku. Zespół jest właśnie po rejestracji 4 numerów, które niebawem zostaną wydane na splicie z black/deathowym Baalberith w Necro Crew Records.

Start: 19:00

Bilety:

20zł przedsprzedaż

30zł w dniu koncertu

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły