Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Impact Festival 2015 już w następnym tygodniu

Impact Festival 2015, Impact Festival, Slipknot, Godsmack, Hollywood Undead, Gojira, One, Lion Shepherd, DJ Kebs

Impact Festival wraca do łódzkiej Atlas Areny już 9 czerwca 2015 roku. Podczas IV edycji na dwóch scenach zagrają: Slipknot, Godsmack, Hollywood Undead, Gojira, One, Lion Shepherd, zwycięzca Antyfestu Antyradia, DJ Kebs. Na terenie festiwalu czekać będą na uczestników wyjątkowe atrakcje. Już po raz drugi na Impact Festival w Łodzi pojawi się strefa Jam Session. W tym roku organizatorem strefy jest firma Ticketmaster we współpracy z Bajkonur i sklepem Rock'n'Roll. Każdy kto śpiewa lub gra na gitarze, perkusji lub basie będzie mógł zaprezentować swoje ulubione kawałki.

Do dyspozycji dostępne będą gitary Gibson i Schecter oraz rażące mocą legendarne 100 Wattowe lampowe Marschalle JVM z ogromnymi paczkami. Wspierać będą Was koledzy z Bajkonuru, którzy będą mogli z Wami zagrać ulubione numery. Na pewno w strefie usłyszymy takie hity jak: Paranoid, Seek and Destroy, The Trooper, Breaking the Law, Ace of Spades, Enter Sandman, Highway to Hell, Crazy Train, Back in Black, Thunderstreak czy Whole Lotta Love. Swoją obecność w strefie Ticketmaster Jam Session potwierdził Christian Andreu z zespołu Gojira.  

Gitarzysta Gojiry - Christian Andreu oferuje godzinną interaktywną grupową lekcję gry na gitarze podczas wybranych koncertów na europejskiej wakacyjnej trasie koncertowej zespołu Gojira. W Polsce lekcje gry na gitarze odbędą się aż dwukrotnie: 

- 9 czerwca w Atlas Arenie w Łodzi podczas IV edycji Impact Festival

- 10 czerwca w Klubie Kwadrat w Krakowie podczas koncertu Gojiry

W trakcie spotkania doświadczysz charakterystycznych dla Gojiry riffów, narzędzi oraz brzmień, poznasz ćwiczenia rozgrzewające oraz uzyskasz odpowiedzi na wszelkie pojawiające się pytania. UWAGA! Na lekcje gry na gitarze obowiązują wcześniejsze zapisy. Szczegóły na: https://www.facebook.com/thedragonchristian oraz http://gojira-music.com/thedragonchristian.

Łódź to miasto kreatywnych ludzi oraz wyjątkowych przestrzeni. W mieście prężnie rozwija się sektor kreatywny, pojawiają się artyści oraz twórcy mody, filmu, muzyki. W dawnych fabrykach włókienniczych artyści i projektanci otwierają swoje pracownie. W trakcie festiwalu zapraszamy do ŁÓDŹ ZONE, gdzie będzie można poznać łódzkich twórców oraz zdobyć unikatowe wyroby stworzone w Łodzi.

Podczas Impact Festival 'rozrabiać' będzie ekipa najlepszych rzemieślników z Barberian Academy & Barber Shop. Panowie zadbają o świetny look brodaczy i wąsaczy, pomogą też ujarzmić fryzurę. Będą golić, strzyc, trymować i doradzać, jak najlepiej pielęgnować swój zarost i fryzurę. Swoją obecność zapowiedział Adam 'Nergal' Darski - założyciel marki Barberian.

Jedzenia i muzyki nie zabraknie! Przed Atlas Areną zaparkuje kilka „foodtrucków”. Oczywiście nie zabraknie również stoisk z koszulkami zespołów występujących na Impact Festival 2015.

Komentarze
warfiter001 : Zapraszamy na livestream z Impact Festival 2015, który będzie transmitowa...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły