Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Ruszyła sprzedaż biletów na Asymmetry Festival 2015

Asymmetry Festival 2015, Asymmetry Festival, Torche, Black Pyramid, Lo-Pan, Zeni Geva, Anaal Nathrakh, Matt Elliott, Petrels, Sleeping Bear, Sibyl Vane

Pierwsza pula karnetów na Asymmetry Festival 2015 właśnie ruszyła do sprzedaży. Wejściówki na festiwal są już dostępne na serwisie Ekobilet.pl. Karnet upoważniający do wstępu na trzy dni festiwalu (1-3 maja 2015 roku) z pierwszej, ograniczonej puli sprzedaży można nabyć w cenie 180 zł. W tej chwili, na sześć miesięcy przed festiwalem, swój udział w Asymmetry 2015, który odbywać się będzie we wrocławskim klubie Firlej i w Synagodze pod Bocianem, potwierdziły zespoły: Torche, Black Pyramid, Lo-Pan, Zeni Geva, Anaal Nathrakh, Matt Elliott, Petrels, Sleeping Bear i Sibyl Vane. Asymmetry Festival jest organizowany we Wrocławiu od 2009 roku.

Rdzeń programu festiwalu stanowi muzyka przekraczająca granice takich gatunków jak metal, rock, jazz oraz elektronika i pop. Wyzwaniem organiatorów jest pokazywanie artystów bezkompromisowych, śmiało czepiących z tradycji muzyki popularnej, stosujących najnowocześniejsze kompilacje brzmień. Prawda przekazu i odwaga formy artystycznej to najważniejsze wartości jakim przyświeca idea ASYMMETRY. Jest to miejsce spotkań dla artystów, widzów, dziennikarzy, dyrektorów festiwalu muzycznych z Europy Zachodniej i Wschodniej. Na festiwalu grali do tej pory m.in. Killing Joke, Melvins, Kylesa, Baronness, Dälek, Ezekiel, Electric Wizard, Mayhem, Godflesh czy Bohren & der Club of Gore. Blisko połowa publiczności to goście z zagranicy. 

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły