Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

IV Kalisz Ambient Festiwal

IV Kalisz Ambient Festiwal, Kalisz Ambient Festiwal, ambient, industrial, noise, elektro

Na tegorocznej edycji Kalisz Ambient Festiwal, która odbędzie się 24 października, wystapią: legenda muzyki elektro-industrial z lat 80-tych - grupa Dusseldorf, nominowany do paszportów polityki w 2013 roku Kuba Ziołek z projektem Stara Rzeka, jeden z najbardziej znanych i cenionych projektów dark ambientowych na polskiej scenie - duet Bisclaveret, dwa projekty ze Stanów Zjednoczonych: 23 Threads i Different State. Tym samym będzie to pierwszy od 10 lat koncert Different State w Polsce oraz pierwszy po 20 latach milczenia koncert 23 Threads.

Skład uzupełni kaliski duet elektro-ambientowy SZUMiKURZ. Jednak to jeszcze nie koniec. Po koncercie odbędzie się after party, które poprowadzi Dawid Chrapla. Muzyk, znany z takich projektów jak Synapsis, Accomplice Affair, Antybiotix. 

Kalisz Ambient Festiwal to pierwsza tego typu impreza w Kaliszu mająca na celu promocję szeroko pojętej sceny elektro-ambient w południowej wielkopolsce. Tym samym jest to doskonała okazja dla projektów muzycznych z rodzimego Kalisza i okolic, które mogą zaprezentować się u boku znanych twórców sceny ambient i elektro z kraju i zagranicy.

IV Kalisz Ambient Festiwal

24.10.2015

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły