Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Grupa Ciryam zapowiada nowy album

Ciryam, rock, progressive rock, progressive metal

Uznana krośnieńska grupa Ciryam szykuje się do wydania nowego krążka. Piąty oficjalny album w historii formacji po wydanym w roku 2016 "Desires" zostanie zaprezentowany we wrześniu tego roku. Muzycy Ciryam kazali czekać na niego aż cztery lata, ale jak zapowiadają będzie to zupełnie nowa odsłona tej ugruntowanej już kapeli. Na koniec czerwca grupa Ciryam zapowiada premierę singla, który będzie promował nowy krążek. Szykowane są również inne działania promocyjne. 

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to już we wrześniu należy spodziewać się również startu koncertów z materiałem z najnowszej płyty. W oczekiwaniu na premierę singla możemy zdradzić, że płyta będzie w całości po polsku być może jedynie z bonusem w języku angielskim. 

Przypominamy, Ciryam ma na koncie wydany w wersji polskiej i angielskiej singiel "Modlitwa/The Preyer", albumy "Szepty Dusz" i " W sercu Kamienia" wydane przez Lynx Music, wydawnictwo "Metalmania 2007" zrealizowane dla Metal Mind Productions oraz albumy "Człowiek motyl" i wspomniany "Desire" wydany przez wydawnictwo Fonografika. Portal DarkPlanet objął patronatem medialnym nowy album grupy.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły